7286. Egyedülálló gyémánt gyűrű utánozhatatlan formavilággal
Az ékszerek világa sokszor a gyorsan változó divatot követi, ám vannak olyan darabok, amelyek túlmutatnak a trendeken.
Az ékszerek világa sokszor a gyorsan változó divatot követi, ám vannak olyan darabok, amelyek túlmutatnak a trendeken.
A pénzügyőrök egy Romániából Franciaország felé tartó román járműszerelvényt állítottak meg, és a zárt, levegőtlen raktérben megtalálták az állatokat, ekkor a kinti hőmérséklet 33 fok volt, így a járműben akár 40-50 fok is lehetett.
Valószínűleg te is jól tudod, milyen sokat számít egy-egy pelenkacsere gyorsasága és kíméletessége. Ilyenkor sokan nyúlnak automatikusan a nedves törlőkendő után, hiszen kényelmes megoldás, ráadásul bárhol bevethető. De belegondoltál már, mi minden van ezekben a kendőkben? És hogy ezek az anyagok milyen hatással lehetnek a pici érzékeny bőrére?
Miben segíthet a spirulina, milyen betegségek esetén érdemes adni a kutyának, és mire kell figyelni az adagolásnál?
Amilyen kicsi a toklász olyan nagy veszélyt jelent a kutyákra. Megbújhatnak a fülben, az orrban, a torokban, a bőrbe fúródva fájdalmat és komoly szövődményeket okozva. Lássuk, hogyan ismerhetők fel a tünetek, és mikor muszáj állatorvoshoz fordulni.
Nehéz jó tanácsot adni. Betegség sajnos bárkit utolérhet. Az állatka élettartamának figyelembevételével lehetne esetleg dönteni. Például görényeket egyre többen tartanak, nagyon barátságosak és szeretgetni is lehet őket. De a háziállat.hu-n nagyon sok cikk szól a megfelelő házikedvenc kiválasztásáról.
Talán húgyhólyaghurut vagy hólyaghomok/-kövesség? El kell menni vele állatorvoshoz. Egyszerűbb esetben néhány szurival rendbe lehet hozni.
Ilyet még én sem hallottam. Nem hiszem, hogy vitaminhiányra utal. A cicák ilyenek, vannak mániáik! Ha aggódnak, akkor szerintem többször kellene takarítani a lakásban! :)
Véleményem szerint az Ön által megjelölt méretű kalitka szűkös két nimfapapagájnak. Válasszon egy legalább 70x50-es alapterületű, 70 cm magas kalitkát. A madarak különneműek legyenek, ne tegyen fel nekik odút és akkor nem lesz szaporulat. Az egyedül tartott madár gyorsabban, könnyebben szelídül.
A máltaiak és más törpe kutyák valóban hajlamosak a válogatásra. Ezt csírájában meg kell próbálni elfojtani és javasolt az eb "vagány" nevelése is! Elolvasva a levelet túlzottan aggasztó dolgokra nem gondolnék. Féreghajtás javasolt és vigyenek székletet megmutatni orvosuknak, aki vizsgálatokat is tud kérni a mintából, hogy mindenki megnyugodjon. A kétszeri evés is teljesen rendben van, ha a kutyus így akarja!