7291. Gyógygomba kutyáknak: immunerősítésre és daganat ellen is jó lehet
Gyógygomba kutyáknak? Tudd meg, mennyi mindenre lehet jó a Pecsétviaszgomba és a Lepketapló, a Shiitake és a Maitake gomba!
Gyógygomba kutyáknak? Tudd meg, mennyi mindenre lehet jó a Pecsétviaszgomba és a Lepketapló, a Shiitake és a Maitake gomba!
Íme, 7 olyan élelmiszer, amit a kutyád is ehet, nem csak te!
Fedezd fel a kiváltó okot, és segíts a kutyádnak a stressz enyhítésében!
Egy kölyökkutya a játékokon keresztül tanul, most elmondjuk, mi mindent fejleszthetsz úgy, hogy közben szórakoztok!
Kutyád folyamatosan vakaródzik? Tudd meg a viszketés lehetséges okait, és a leghatékonyabb kezelési módszereket a gyulladás és fertőzések elkerülése érdekében!
A kutya tünetei az ivarérettséggel függnek össze, kezdeti domináns viselkedés jelei. A teendők: - ivartalanítás - ember/kutya közös falkán belüli rangsor megváltoztatása - elkényeztetés és ´elemberesítés megszüntetése - következetesebb nevelés - engedelmességi gyakorlatok
Kedves Gazdi ! A leírása alapján, tipikus , a Labrador Retriverekre sokszor jellemző rohamtipus zajlott. Mivel az epilepszia betegség , adott esetben örökletes agyi fejlődési rendellenesség talaján alakul ki, azonnali kivizsglást és antiepileptikum beálllítást javaslok. Sajnálatosan rohamok még várhatók, ezért epileptológus szakember felkeresését ajánlom, aki nem csak a gyógyszert fogja felírni, hanem abban is segítséget fog nyújtani, hogy roham esetén mi az azonnali teendő. Dr Kiss Gabriella
Kedves Ildikó! Feltétlen vigye állatorvoshoz kedvencét! Ez lehet egy mandulagyulladás vagy akár valamilyen idegentest, csont a torokban.
Valóban nem túl jók a képek, de talán el kellene vinni kollégához, hogy szakember lása a teljes valóságot és úgy tán biztosabb diagnózishoz lehet jutni. Üdv
Kedves Tímea! A leveléből úgy tűnik, orvosi javaslat nélkül kap a kutyája valamilyen savlekötőt. Kérem mindenképpen keresse fel állatorvosát, és konzultáljon vele a lehetséges megoldásokról.