7301. Szardínia: tényleg meghosszabbítható vele a kutya élete?
Tényleg jó a kutyáknak a szardínia? Elmondjuk, miben segíthet a kedvencednek, és azt is, mikor, mennyit érdemes belőle adnod neki!
Tényleg jó a kutyáknak a szardínia? Elmondjuk, miben segíthet a kedvencednek, és azt is, mikor, mennyit érdemes belőle adnod neki!
Mi az oka annak, hogy a kutyák szinte mindent megesznek, a macskák viszont nagyon megnézik, mi kerül a táljukba?
10 praktikus tippel mutatjuk meg, hogyan válhat a szobakennel biztonságos menedékké játékokkal, jutalmakkal és következetes szoktatással.
A kutyák ásítása nem mindig fáradtságot jelez: lehet öröm, izgalom vagy akár enyhe stressz jele is. Ismerd meg, hogyan olvashatod ki a kutyád ásításából az érzelmeit!
Tudd meg, hogyan segíthetsz a félénk, szorongó kutyádnak biztonságot teremtő technikákkal, pozitív jutalmazással és nyugodt menedék létrehozása által.
Kedves Gazdi! A fülben megtelepedett kórokozó baktériumot és gombát ki kell tenyészteni és meg kell határozni az antibiotikum érzékenységüket és így kell a legmegfelelőbb szert alkalmazni. Találomra nem érdemes fülcseppeket javasolni. Tisztelettel dr. Szaniszló Ferenc
Mindenképpen alaposabb kivizsgálást érdemel a dolog. Minimum vízeletvizsgálat, esetleg vér, stb. Lehetséges okok hólyag, vese-gyulladás, cukorbetegség, stb.
Ellés előtt a megfelelő készítménnyel kezelni kell a vemhes macskát majd ellés után is, a megfelelő adagra figyelni kell, hogy a súlyának való adagot kapja.
Üdvözlöm! Ízeltlábúaktól kezdve hüllőkön át a kisrágcsálókig rengeteg lehetőség áll a rendelkezésére. Mielőtt döntenének, mindenképp győződjenek meg róla személyesen, hogy melyik állatfaj szimpatikus Önöknek, valamelyik kisállatkereskedésben. Egy idei kormányrendeletnek köszönhetően részletes információt fognak kapni a bemutatott állatok viselkedésével, tartási sajátságaival kapcsolatban. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő
Üdvözlöm! A sok pisilés, az erős vizeletszag egy ilyen kis macskánál mindenképp rendellenes, és feltehetően betegség jele lehet. Mindenképp vigyék állatorvoshoz a kicsit!