7306. 7 jel, amiből tudhatod, hogy a kutyád szeret
Miből lehet tudni, hogy a négylábú barátunk igazán odavan értünk? Ha ezek közül a jelek közül többet is tapasztaltálunk nála, a kapcsolatunk biztosan erős.
Miből lehet tudni, hogy a négylábú barátunk igazán odavan értünk? Ha ezek közül a jelek közül többet is tapasztaltálunk nála, a kapcsolatunk biztosan erős.
A kis család betévedt a városba, nagy eséllyel jelentős utat tettek meg.
A pipázás hagyománya túlmutat az egyszerű dohányzáson; ez egy igazi szenvedély, amely generációkat köt össze. Nem csupán a dohány íze fontos, hanem az egész rituálé, amit a pipázás magában rejt. Gondolt már arra, hogy milyen szerepet játszik a megfelelő pipa kiválasztása ebben az élményben?
A lovaknál a gondos ápolás és a körültekintő eszközválasztás meghatározó szereppel bír, ami nemcsak a lovaglás élményét, hanem a lovak egészségét és jóllétét is jelentősen befolyásolja. De hogyan válasszuk ki a legmegfelelőbb felszerelést?
Egy kiadós pancsolás után a kutyád valószínűleg boldogabb, mint valaha, de ha ezt a néhány lépést kihagyod a strandolás után, vakarózás, gyulladás és állatorvosi látogatás lehet a vége.
Vagy biztonságosabbnak, nyugodtabbnak érzi a kinti helyet, vagy valami baj van ezzel a kiskutyával is, és érzi, hogy nem életképes. Igyekezzenek neki a házon belül egy védett zugot biztosítani, ahol nem nagyon zavarják őt.
Kedves Norbert! Ha jól értem, a kutyusnak egy megfázásból adódó légúti hurutja van. A váladék felszakadásának segítésére a STODAL szirupot tudom ajánlani napi 2-3x1 teáskanállal. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
A kutyájuknak sokféle olyan baja lehet, ami fájdalom érzettel jár (a tapasztalt tünetek erre utalnak). Miután tacskóról van szó, ebben az életkorában már elképzelhető, hogy a gerincével van baj (ez jellegzetes tacskó probléma). Azt javaslom, hogy érdemes lenne ALAPOSAN kivizsgáltatni (főleg egy ortopédiához értő állatorvossal).
Üdvözlöm! Feltétlen vigye a kiscicát állatorvoshoz! Antibiotikumos kezelésre van szüksége és megfelelő szemcseppre, hogy a másodlagos baktériumos fertőzést megelőzzék vagy gyógykezeljék. A macskanátha az esetek túlnyomó többségében gyógyítható. Oltani így valóban nem szabad, de feltétlen szükség van féregtelenítésre és immunrendszer erősítésre. A jó táplálás és a vitaminok, meg melegen tartás nagyon helyes.
Akadályozza meg, hogy a kutya a csirkékhez, a csirkék a kutyához juthassanak. (A macskát is nehéz a díszpinttyel közös élettérben tartani.) Egy húsevő, ragadozó állat természetesen viselkedik, - csak ez vagy a csirkéknek nem jó, vagy Önnek. Egy állatfajt egy másik, a zsákmányállatával azonos állatfajjal együtt tartani csak szakszerű, a születés pillanatától kezdődő szoktatással, tréninggel lehet kivitelezni.