7316. Sárgarigó fiókát mentettek a horgászok Ráckevén
Az elárvult sárgarigó segélycsipogását a közelben horgászók hallották meg, és a segítségére siettek.
Az elárvult sárgarigó segélycsipogását a közelben horgászók hallották meg, és a segítségére siettek.
Tudtad, hogy a kutyád testbeszéde sokat elárul arról, hogyan érzi magát valójában? Számos apró mozdulat lehet egyértelmű figyelmeztetés, hogy valami nincs rendben. Figyeld az árulkodó jeleket!
Egy amerikai bíró precedensértékű döntése szerint a kutyák nemcsak tulajdonként kezelendők, hanem érzelmi és jogi szempontból is családtagnak számíthatnak.
A klinika kizárólag sündisznók kezelésére szakosodott, ami jelentős lépés az európai sünmentésben.
A leírásból sok minden kiderül, de vannak azért még tisztázatlan kérdések. 2 éves macskánál sok minden szóba jöhet már a háttérben. A legnagyobb baj szerintem jelenleg az, hogy még mindig nincs pontos diagnózis, és valójában nem tudni, hogy mi is a baja a cicájának. A megoldás csak az lehet, hogy el kell vinni egy olyan rendelőbe, ahol teljesen ki tudják vizsgálni (vérvétel laborra, vizelet vizsgálat, hasi ultrahang, stb...) Eközben persze közben folyamatosan kezelni is kell mindaddig tünetileg, amíg nem lesz oktani diagnózis. Azt, hogy meg fog-e gyógyulni, nem lehet megmondani.
A rózsaszín zákocska a hüvely nyálkahártyájának kitüremkedése lehet. Meg kellene mutatni állatorvosnak!
Kutyája és a hely kialakítása válogatja, … nincs egyetlen, minden helyzetre érvényes szabály. Mind a kettőnek vannak előnyei is és hátrányai is. - Ha az ágy mellett van, - kényelmesebben kezelhető az éjszaka folyamán, ha szükséges. - Ha nincs az ágy mellett, - nagyobb az esély arra, hogy hatékonyabban szokja meg a végleges helyet.
Szerintem nem depressziós a cicus. Többféle betegségnek is lehet tünete, amit Ön említett, általában a láztól szoktak szédelegni... Mindenképpen mutassa meg állatorvosnak!
Kedves Adrienn! Azt, hogy esetleg mi történt vele, csak ő tudná megmondani... Én traumás (ütés, húzdás, zúzódás) eredetűnek gondolom a problémát. Embereknek adható fájdalomcsillapítót ne adjon neki, viszont ha nem javulna vagy rosszabbodna állapota, feltétlen vigye állatorvoshoz!