7351. Életmentő kutyára lőttek Borsodban
A beszámolók szerint egy hajóról légfegyverrel adták le a lövést.
A beszámolók szerint egy hajóról légfegyverrel adták le a lövést.
Szerinted mitől válik igazán hatékonnyá egy porszívó? Lehet, hogy nem gondoltál még arra, de akár a választásunkon is múlhat, milyen tisztaságot élvezünk otthonunkban.
Biztosan te is észrevetted már, hogy kutyád viselkedése megváltozik, amikor jön a vihar: nyugtalan, ideges, vagy épp kedvetlen lesz. A frontok hatással lehetnek kedvencünk közérzetére, sőt az egészségére is. Nézzük, miért történik ez, és mit tehetsz a könnyebb napokért!
Ismerd meg a tüneteket, okokat és kezelési lehetőségeket, hogy időben felismerd ezt a látásvesztést okozó betegséget.
A méhészet remekei, mint a méz és a propolisz, sokak számára nem pusztán finom ízeket, hanem egészségi előnyöket is hordoznak. Természetes gyógymódnak tartják őket, melyek mellékhatások nélkül támogatják a jóllétet.
Szerintem próbáljon ki más gyártó tápjait is. Bár itt nem illik márkát javasolni, de ha jól látom a Trovet-et még nem vettek neki. Ha jól emlékszem tápjaik többféle húsból készülnek (vad, fürj, ló, bárány, kacsa, strucc stb.).
Kedves Kitti! A leírtak alapján valamiféle gyulladás van a szervezetben, aminek gyógyításához antibiotikumos kezelés lenne szükséges. A pontos diagnózishoz állatorvos felkeresése szükséges.
Ne legyen előtte ennivaló egész nap. Mindig ugyanabban a napszakban etesse egyszer egy nap. Amit fél órán belül nem fogyaszt el, vegye el előle. Másnap is csak a megszokott időben kapjon enni. Mit egyen a kutya? Kutyatáplálás helyesen
Igen, mindenképpen az lenne a jó, ha szemész állatorvost keresnének fel a kutyájukkal!
Kedves Dániel! Ha tetszik a kutyus, akkor nyugodtan hozza el, azonban tudnia kell, hogy a sérvet mindenképpen meg kellene műteni, mert később ebből komoly szövődmények alakulhatnak ki. Az ár orvos, rendelő, annak elhelyezkedése szerint változhat (nézzen utána), de szerintem 15E Ft a minimum és határ a csillagos ég... :) Kutya hasán daganat Megműttessem köldöksérves kutyámat?