7351. Életmentő kutyára lőttek Borsodban
A beszámolók szerint egy hajóról légfegyverrel adták le a lövést.
A beszámolók szerint egy hajóról légfegyverrel adták le a lövést.
Szerinted mitől válik igazán hatékonnyá egy porszívó? Lehet, hogy nem gondoltál még arra, de akár a választásunkon is múlhat, milyen tisztaságot élvezünk otthonunkban.
Biztosan te is észrevetted már, hogy kutyád viselkedése megváltozik, amikor jön a vihar: nyugtalan, ideges, vagy épp kedvetlen lesz. A frontok hatással lehetnek kedvencünk közérzetére, sőt az egészségére is. Nézzük, miért történik ez, és mit tehetsz a könnyebb napokért!
Ismerd meg a tüneteket, okokat és kezelési lehetőségeket, hogy időben felismerd ezt a látásvesztést okozó betegséget.
A méhészet remekei, mint a méz és a propolisz, sokak számára nem pusztán finom ízeket, hanem egészségi előnyöket is hordoznak. Természetes gyógymódnak tartják őket, melyek mellékhatások nélkül támogatják a jóllétet.
Ez egy viselkedési probléma. Így hívja fel magára a figyelmet. Az a baj, hogy általában minél jobban leszidja, annál jobban erősödik ez a viselkedés. Meg kell próbálni cicát távoltartó spray-vel befújni a helyeket, ahova odapiszkít. Végső esetben ki kell zárni az ilyen szobákból.
Ez attól függ, mit eszik. Jobbféle (húsalapú) táp etetésekor általában egyszer. Vacakabb, olcsóbb, növényi alapú fehérjét tartalmazó táp etetésekor akár 3-4 szer is lehet, mivel ezek a tápok rengeteg emészthetetlen anyagot tartalmaznak. Ezért kell belőlük sokat adni és ezért olyan olcsók.
Erről a képről nem tudjuk egyértelműen eldönteni, hogy milyen fajta. A fejét például oldalról is jó lenne látni... Tényleg jó lenne elvinni doktorhoz, a nagy hasa és az esetleges fajtameghatározás miatt is!
Szerintem ez teljesen normális. Csak álmodik ilyenkor, pl. olyat, hogy üldöz egy egeret és közben őt üldözi egy bulldog. Mint a Tom & Jerryben! Aggodalomra semmi ok!
Akár asztmás is lehet, de egyéb légúti probléma is okozhat ilyet és más szervek betegségeinek is LEHET(!!!) a következménye. Ja és persze egyszer-egyszer az is előfordulhat, hogy beszippant vagy korábban beszippantott valamit, és attól "röfög". Szóval mindenképp el kellene vinni egy állatorvoshoz a "kis bohócot"...