736. Hogyan gondozzuk nyáron a görényt?
Újra itt a nyár és újra itt a hőség. A vadászgörényeink jobban tűrik a hideget, mint a meleget, ezért ilyenkor fokozottabban kell rájuk odafigyelni.
Újra itt a nyár és újra itt a hőség. A vadászgörényeink jobban tűrik a hideget, mint a meleget, ezért ilyenkor fokozottabban kell rájuk odafigyelni.
Ha kíváncsi vagy, mit jelent az ügetés, galopp, síkverseny, díjugratás, díjlovaglás, military és egyéb lovas sportok, olvass tovább.
AZ ELTE Füvészkert és a Mi Micsoda Klub a Biológiai sokféleség napján különleges programokkal várja látogatóit május 22-24 között a Füvészkertben.
Az alapítvány célja elsősorban védett madarak állatorvosi gyógykezelése, állatkórházi ellátása, gyógyulásuk után a szabad természetbe való visszahelyezése.
A kacsák néha olyan fura helyeken raknak fészket, mint például egy belvárosi bank 2. emeleti erkélye. A tojások kikeltek, és a kacsamama elindult vízért, hogy megitathassa kicsinyeit...
Meg kell mutatni állatorvosnak, kérdés van-e láza, kitisztult-e rendesen ellés után (magzatburok távozott)
Kedves György! A lógó bőrcafat inkább kicsit több lehetett mint bőr... szerintem a teknőst valami sérülés érhette, és mostanra lökődött el az elhalt rész.. ami eddig ott csüngött.. a Kép amint küldött úgy néz ki mint egy gyógyulófélben lévő seb... Szerintem ezt már nem kell bolygatni... Üdv-Éva
Akár tályog, akár daganat okozza a tünetet, orvosi kezelés, szikehasználat nélkül nem valószínű, hogy megszűnjön. Talán gyulladáscsökkentő kenőcs (pl. Bepanthen) rendszeres alkalmazásával van erre esély, amennyiben gyulladás okozza az elváltozást.
Kedves Gazdi, A kellemetlenségeken túl azért is érdemes leszoktatni kutyánkat az ugrálásról, mert ez egy olyan helyzet, ahol ő irányítja a cselekvést... van már erről cikkünk, kérem olvassa el >>
Kedves Gazdi! El kellene vinni állatorvoshoz, úgyis be kell neki adni a védőoltásokat és a féreghajtót is. Útmutató 8 hetes kiskutyához >>