7401. Tacskó szorult egy föld alatti járatba, keserves sírással kért segítséget
Órák kellettek hozzá, hogy lokalizálják, de végül kamerák segítségével megtalálták a vadász ösztönei miatt csapdába esett ebet.
Órák kellettek hozzá, hogy lokalizálják, de végül kamerák segítségével megtalálták a vadász ösztönei miatt csapdába esett ebet.
Lewis Hamilton radikális elvek mentén neveli bulldogját, Roscoe-t, aki most a Vogue divatmagazin kutyás különkiadásának, a Dogue-nak a címlapjára került. Ennek apropóján a pilóta néhány újabb történetet is megosztott közös életükről.
Augusztus 29-én este érdemes ellátogatni a budapesti állatkertbe. Rengeteg élménnyel, programmal várják a kicsiket és a nagyokat!
Éjszaka sokat járkál a kutyád, elbizonytalanodik ismerős helyeken is, és az étvágya is megváltozott? Ha korán felismered a kutya demencia tüneteit, sokat tehetsz a folyamat lassításáért, és az élhetőbb kutyaéletért!
Augusztus 26. nem csupán a négylábú társak ünnepe, hanem alkalom arra is, hogy felhívjuk a figyelmet a felelős állattartásra, az örökbefogadás fontosságára és a kutyák társadalomban betöltött szerepére. De hogyan született ez a kezdeményezés, és mi a valódi célja?
Kedves Gazdi! Természetesen adhat, és nem fertőző a másikra nézve, ha végbélgyulladás és nem bélgyulladás. Mert akkor igen! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi, a kutya nevelésében nagyon fontos a pozitív megerősítés, figyelje az ebet, kapja el, amikor jó helyre végzi a dolgát és jutalmazza meg! Amikor nem a megfelelő helyre végzi el a dolgát, mondjon neki annyit, hogy "NEM". A kutya a rövid és velős (minél kevesebb szótagból álló) szavakat sokkal hamarabb megérti, mint azt, hogy "csúnya kutya, nem jó helyre pisiltél". Ez túl hosszú. Sokat segíthetnek a kutya nevelésében a következő cikkek is. Kellemes olvasgatást és sok sikert a betanításhoz!
A dudor valószínűleg egy kisebb köldöksérv lehet, de ezt csak a cica megvizsgálása után lehet eldönteni pontosan. Védőoltások, féregtelenítés miatt amúgy is ajánlott felkeresni állatorvost, ő majd megnézi ezt is.
A kérdésben szereplő elváltozás leírása nem terjed ki minden részletre, ezért csak feltételezni tudom, hogy egy korábbi, másodlagosan gyógyult sérülésből eredő hegről van szó.
Ezt nevezzük tojásvisszatartásnak (Túl idős vagy túl fiatal madaranál a leggyakoribb).Ilyen esetben gyógyszeres kezelés szükséges és ha az nem válik be, (mert ez is előfordulhat), akkor műtét szükséges. Mindenképpen állatorvosi ellátás szükséges, nem tűr halasztást!