7406. A kerékpár megfelelő beállítása
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Te is érzed néha, hogy a gondolatok hömpölygő folyamként árasztják el az elmédet, miközben próbálsz megbirkózni az élet kihívásaival? Az elme túlműködése, a felesleges lamentálás vagy "overthinking" nemcsak a szellemi jóllétedet bolygathatja meg, hanem fizikai tüneteket is okozhat.
Az okosotthonok világában a robotfűnyírók egyre több háztartásban helyet kapnak, hiszen kényelmet, időmegtakarítást és folyamatos tisztaságot, rendezettséget kínálnak a kert ápolásában. Sokan úgy gondolják, hogy elég kiválasztani egy készüléket, hazavinni, letenni a kertben, bekapcsolni - és kész, már egyfajta adottság is a rendezett gyep.
Mindig ugyanaz a bolygó kelti fel az érdeklődésünket, ha az emberiség jövőjéről van szó. A Mars meghódítása már régóta izgatja a képzeletünket, és most itt a lehetőség, hogy te is részesévé válj ennek az izgalmas kalandnak.
Marsa Alam, a Vörös-tenger partjának egy kevésbé ismert csodája, fokozatosan egyre népszerűbb az utazók körében. Egy hajdani halászfalu volt, ami mára figyelemre méltóan felfejlődött.
Féreghajtást célszerű végezni
Én inkább azt ajánlanám, forduljon ezzel állatorvoshoz! Egyszerűnek látszik ugyan a feladat, de higgye el, nem annyira az a valóságban.
A sántaság hátterében sok ok állhat (csont, ízület, ín, ideg sérülés), mindenképp állatorvosi vizsgálatra lenne szükség, hogy pontosabb diagnózishoz lehessen jutni, hogy aztán kezelni is lehessen a bajt. Ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok
Kedves Angi! NIncs semmi baj evvel a vedléssel.:) Gondolom a csivava is lesz bolhátlanítva.:) Ha mégsem vagy valahogy mégis átvinné a nyuszira, ettől sem kell megijedni. Sajnos bolhát a nyuszi akár az előre csomagolt szénából is összeszedhet- tapasztalat. A szőrét ha szétfújod látszik, hogy egészséges, rózsaszín vagy fekete a bőre. Ha látsz benne apró mákszemekhez hasonló dolgot- mintha be lenne szórva- az a bolha ürüléke. Ha sokan vannak akkor már magát a bolhát is láthatod. A bolha ürülék sajátja, ha pici vizet csepegtetsz rá olyan mintha lila festék folyna belőle.- sok cica, kutya gazdi innen látja hogy a kedvence bolhás, mert a kádban ezek a kis fekete pöttyök színt eresztenek. A bolhásság pár nap alatt megszüntethető. Bolha irtó spray-vel kezeld le a nyuszit, majd a fekhelyét. Ilyenkor egy fürösztés sem árt a nyuszinak. Aztán egy hét múlva már fürdés nélkül meg kell ismételni a folyamatot. Így az újonnan kikelő bolhák is elpusztulnak. Szóval ha ilyen eset mégis előfordul- ritka- akkor sem kell megijedni.:) Semmi baj nem lesz belőle.... Szép Napot Gabi
Látatlanul nem tudok nyilatkozni, de azt gondolom nem kell vele foglalkozni. lehet hogy megégette... vigye el orvosához megmutatni. Üdv