7406. A kerékpár megfelelő beállítása
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Te is érzed néha, hogy a gondolatok hömpölygő folyamként árasztják el az elmédet, miközben próbálsz megbirkózni az élet kihívásaival? Az elme túlműködése, a felesleges lamentálás vagy "overthinking" nemcsak a szellemi jóllétedet bolygathatja meg, hanem fizikai tüneteket is okozhat.
Az okosotthonok világában a robotfűnyírók egyre több háztartásban helyet kapnak, hiszen kényelmet, időmegtakarítást és folyamatos tisztaságot, rendezettséget kínálnak a kert ápolásában. Sokan úgy gondolják, hogy elég kiválasztani egy készüléket, hazavinni, letenni a kertben, bekapcsolni - és kész, már egyfajta adottság is a rendezett gyep.
Mindig ugyanaz a bolygó kelti fel az érdeklődésünket, ha az emberiség jövőjéről van szó. A Mars meghódítása már régóta izgatja a képzeletünket, és most itt a lehetőség, hogy te is részesévé válj ennek az izgalmas kalandnak.
Marsa Alam, a Vörös-tenger partjának egy kevésbé ismert csodája, fokozatosan egyre népszerűbb az utazók körében. Egy hajdani halászfalu volt, ami mára figyelemre méltóan felfejlődött.
Napi 1-majd 1,5L tejet naponta
Készíthetünk magunk is a fiókák számára megfelelő pótanyatejet. Egy deciliternyi magas zsírtartalmú tejbe tegyünk két evőkanál főzőtejszínt egy tojás sárgáját és egy darab szőlőcukrot. Jól keverjük össze és melegítsük 42 °C-ra. A nyúlanyák átlagosan naponta 120 g tejet termelnek, és egy kisnyúl átlagosan naponta 20 g tejet igényel. Mesterségesen ezt napi többszöri etetéssel érjük el. Mesterséges táplálás >>
Kedves Zsolt! Valószínűleg idegrendszeri problémáról van szó, de azért kivizsgálnám a kutyust. Ez magában foglalna egy vérlabor és egy kardiológiai vizsgálatot... Ha a tünetek fokozódnának, azaz egyre hosszabb görcsös rohamok és eszméletvesztés jelentkezne, akkor szinte majdnem biztos epilepsza a diagnózis, ami folyamatos kontrollt és kezelést igényel...
Kedves gazdi, az étvágytalanság első jel arra, hogy valami gond van, ráadásul a kiskutyák bélrendszere nagyon érzékeny. Így javaslom , hogy látogassák meg vele az állatorvosukat.
Kedves Olvasónk! Ez tipikusan olyan kérdés, amivel nem lehet látatlanban mit kezdeni.. 2 éves golden - szuka? Kan? ivaros vagy ivartalanított? Oltásai megvannak? Belső szervi probléma netán ízületi? Javaslom, hogy keressen fel egy állatorvos kollégát..