7406. A kerékpár megfelelő beállítása
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Amikor elővesszük a rég nem használt biciklit vagy éppen egy új bringát vásárolunk, gyakran már alig várjuk, hogy kiguruljunk vele.
Te is érzed néha, hogy a gondolatok hömpölygő folyamként árasztják el az elmédet, miközben próbálsz megbirkózni az élet kihívásaival? Az elme túlműködése, a felesleges lamentálás vagy "overthinking" nemcsak a szellemi jóllétedet bolygathatja meg, hanem fizikai tüneteket is okozhat.
Az okosotthonok világában a robotfűnyírók egyre több háztartásban helyet kapnak, hiszen kényelmet, időmegtakarítást és folyamatos tisztaságot, rendezettséget kínálnak a kert ápolásában. Sokan úgy gondolják, hogy elég kiválasztani egy készüléket, hazavinni, letenni a kertben, bekapcsolni - és kész, már egyfajta adottság is a rendezett gyep.
Mindig ugyanaz a bolygó kelti fel az érdeklődésünket, ha az emberiség jövőjéről van szó. A Mars meghódítása már régóta izgatja a képzeletünket, és most itt a lehetőség, hogy te is részesévé válj ennek az izgalmas kalandnak.
Marsa Alam, a Vörös-tenger partjának egy kevésbé ismert csodája, fokozatosan egyre népszerűbb az utazók körében. Egy hajdani halászfalu volt, ami mára figyelemre méltóan felfejlődött.
Kedves Állatbarát! Ha a nyulak mixomatózissal fertőzöttek, akkor ez bejelentési kötelezettség alá tartozik, ezért állatorvoshoz kell fordulnia. A kór nem kezelhető. Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak. Üdvözlettel: dr. Varga József
Az első, ha ezidáig nem volt oltva, a fertőző macskabetegségek elleni kombinált oltás, majd a veszettség, ezenkívűl javasolhatom még a macskaleukózis és fertőző hashártyagyulladás elleni vakcinázást is. Táplálás ügyben pedig a vegyes étrendet javasolhatom (táp és otthoni felváltva, vegyesen).
Bőrgyógyászathoz értő állatorvost, állatorvosi rendelőt kell felkeresnie, ahol diagnosztizálni, gyógyítani tudják kedvence bőrbetegségét. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Tudni kellene milyen szerrel lettek kezelve, mert pl a neocidol nem alkalmas macska kezelésre. Érzékenyen reagáltak a szerre, idővel a tünetek csökkenek, B vitaminnal enyhíthető az állapotuk
Tisztelt Kérdező! A kép eléggé életlen, nehezen kivehető bármi is.Vagy kérnék további képeket/adatokat, vagy lakókörnyezetében keressen fel egy állatorvost.