7451. Hogyan válassz gyermekágyat?(x)
Szülőként számos döntést kell meghoznunk, amikor új családtag érkezik hozzánk. Az egyik fontos kérdés, hogy milyen ágyba helyezzük el a gyermeket.
Szülőként számos döntést kell meghoznunk, amikor új családtag érkezik hozzánk. Az egyik fontos kérdés, hogy milyen ágyba helyezzük el a gyermeket.
Mindig fájdalmas a tudat, hogy kedvenced ereje fogytán. Ugyanakkor ha időben észreveszed a figyelmeztető jeleket, sokat tehetsz azért, hogy utolsó napjai minél méltóságteljesebbek legyenek.
Az ugatás és a bújás nem mindig a szorongás jele, de ha több figyelmeztető tünetet is tapasztalsz egyszerre, jobb, ha időben cselekedsz! Az alábbi 5 jelet vedd komolyan!
A macskáknál a szeretet kifejezése sokféleképpen történhet és fajonként, egyedileg is eltérhet. Figyelj, tanuld meg olvasni a macskád testbeszédét, mert gyértelmű jelei vannak annak, ha biztonságban és szeretve érzi magát.
A nemes papagájok faroktollain a sárga színezet megjelenése természetes, de fedőtollakon jelezhet májfunkció problémát. Ez lehet hiánytünet, de túladagolás, mérgezés tünete is. Vitamintúladagoláskor rendszeresen előfordul. Az egyes ivóvízben adagolt kiegészítők szag és ízanyagai miatt előfordulhat, hogy a madarak inkább szomjaznak, mint szükségleteiknek megfelelően fogyasztanának belőlük. Az Ekodiar-t érdemesebb kúraszererűen, pl. egy hétig folyamatosan itatni, havonta ismételve. Májregenerálásra a máriatövis magját javaslom. A papagájok többsége szereti, a magkeverékbe kb. 1:20 arányba keverendő.
Kedves Sissi! A Friskiest egyáltalán nem ajánlom, Orijen, Acana, Hills - mindegy csak szuper premium legyen! A kutya méretének, korának megfelelőt kérjen az állateledelesnél vagy az állatorvosánál. Segítenek a választásban. És ha szuper prémiumot kap, akkor kiegészítőkre (csonterősítőkre) sincs szükség.
Kedves gazdi! A napokban érkezett egy hasonló kérdés, kérem olvassa el, mielőtt egy beagle mellé egy nagytestű dobermannt szerez be. http://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/kutyak-osszeszoktatasa/14436/
Kedves Gazdi! Ez tipikusan olyan kérdés, amelyre látatlanban nem lehet válaszolni! Elég rossz bőrben van a kuyta, irány az állatorvos!
Konkrét fizikális vizsgálat nélkül nehéz ilyen sántaság esetekben tanácsot adni, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok