7461. Kártékony és veszélyes lódarázsfészkeket fedeztek fel
A rovar csípése különösen veszélyes, a világon a második legerősebb méreggel rendelkező lódarázsfajról van szó az óriás lódarázs után
A rovar csípése különösen veszélyes, a világon a második legerősebb méreggel rendelkező lódarázsfajról van szó az óriás lódarázs után
Gondolkodott már azon, milyen hatással van a levegő minősége otthonára? Manapság sokan tudják, hogy a kültéri szennyezések mellett a beltérben is találhatók káros anyagok. A légtisztítók és párásítók segítenek a lakás légkörének tisztításában, így biztosítva az otthonában az egészséges levegőt.
Amikor lakásfelújításra kerül sor, akkor az egyik leggyakoribb szakipari munka, amire előbb vagy utóbb szükség lesz az nem más, mint a festés. Sok esetben ugyanis végzünk egy tisztasági festést, vagy egy teljesen új színnel festjük át a falakat, mert meguntuk a régit.
Külön versenyszáma lesz például a tanulásban vagy az értelmileg akadályozott gyerekeknek és a hiperaktív, látássérült, mozgássérült lovasoknak is.
Üdvözlöm, A gekkóknál előfordul a tojásvisszatartás, elviekben ezeket a "ben tragadt" tojásokat műtéti úton el lehet távolítani, amennyiben az állat még nincs teljesen legyengülve, és képes túlélni az altatást és a műtéti procedúrát... mivel ez az állapot fájdalommal, szenvedéssel jár érdemes felkeresni minél előbb egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost ... Üdv-Éva
Kedves Gazdi! Vigye el kutyáját állatorvoshoz! Az étvágytalanság a betegség első tünete...
A leírtak alapján lehet hőtolulás - ilyenkor a belső hőmérséklet akár 2-3 celzius fokkal is melegebb lehet - vagy valamilyen szívelégtelenség miatt létrejött keringési elégtelenség.A belső hőmérséklet mérhető,a szív vizsgálatát bízza inkább szakemberre.
A kaparás a nyuszik természetes viselkedése, hisz az üregi nyúltól származnak. Ők üreget ásnak.:) Ez a szokás megmaradt náluk is.:) Sokszor lehet oka az unalom is. Dobd fel a ketrecét játékokkal, engedd ki többször. Így, ha jobban le lesz kötve az energiája, akkor le fog mondani erről a szokásról, persze nem végleg, de csökkenni fog...:)
Nem gondolt még rá, hogy meg kéne mutatni állatorvosnak?