746. Kullancsok: gyakran ismételt vagy különleges kérdések
Szerkesztőségünkbe jelentős számban érkeznek a kérdések a vérszívó élősködőkről, így a válaszokat témák szerint, több pontban összetömörítve itt is elérhetővé tettük.
Szerkesztőségünkbe jelentős számban érkeznek a kérdések a vérszívó élősködőkről, így a válaszokat témák szerint, több pontban összetömörítve itt is elérhetővé tettük.
A Japánban őshonos főnix dísztyúk, régi nevén shokoku, a hosszú farkú tyúkokhoz tartozik. A fajta fő ismertetőjegye a hosszú, karcsú, elegánsan arányos testforma.
"Anyaaa, nem szeretem a nagyiit! Nem baj kisfiam, tedd a tányér szélére" - hangzik a vicc, ám az állatvilágban ez véresen komoly jelenség.
A zöld anoliszt vagy vöröstorkú anoliszt (Anolis carolinensis) amerikai kaméleonnak is hívják, mert képes zöldből barnára változtatni a színét a hőmérséklettől és a körülményektől függően.
A juh (birka, bárány) jámbor, béketűrő, nem nagyigényű, és még az embert is elviseli a ház körül. Szinte főnyeremény az önműködő fűnyíróként is jól bevált hobbiállat, a juh.
Szerintem próbáljon ki más gyártó tápjait is. Bár itt nem illik márkát javasolni, de ha jól látom a Trovet-et még nem vettek neki. Ha jól emlékszem tápjaik többféle húsból készülnek (vad, fürj, ló, bárány, kacsa, strucc stb.).
Kedves Kitti! A leírtak alapján valamiféle gyulladás van a szervezetben, aminek gyógyításához antibiotikumos kezelés lenne szükséges. A pontos diagnózishoz állatorvos felkeresése szükséges.
Ne legyen előtte ennivaló egész nap. Mindig ugyanabban a napszakban etesse egyszer egy nap. Amit fél órán belül nem fogyaszt el, vegye el előle. Másnap is csak a megszokott időben kapjon enni. Mit egyen a kutya? Kutyatáplálás helyesen
Igen, mindenképpen az lenne a jó, ha szemész állatorvost keresnének fel a kutyájukkal!
Kedves Dániel! Ha tetszik a kutyus, akkor nyugodtan hozza el, azonban tudnia kell, hogy a sérvet mindenképpen meg kellene műteni, mert később ebből komoly szövődmények alakulhatnak ki. Az ár orvos, rendelő, annak elhelyezkedése szerint változhat (nézzen utána), de szerintem 15E Ft a minimum és határ a csillagos ég... :) Kutya hasán daganat Megműttessem köldöksérves kutyámat?