771. A leghangosabb, legbüdösebb és a leggyorsabb állatok
Összegyűjtöttük az állatvilág legnagyobb, leghangosabb, legbüdösebb képviselőit, és más érdekességeket.
Összegyűjtöttük az állatvilág legnagyobb, leghangosabb, legbüdösebb képviselőit, és más érdekességeket.
A Főváros Szigeti Sportvarázs szabadidős rendezvénye keretében a Budapesti Atlétikai Szövetség első alkalommal rendez kutyás futást június 6-án a Margitszigeten.
A Fehérkereszt Állatvédő Liga ingyenes vetítésen mutatja be a nyolc jelentős díjat nyert Sharkwater (Cápavíz) című természetfilmet 2009. június 5-én, az Óceánok Világnapja alkalmából.
A vájtfülűek sem panaszkodhatnak: egyetlen hamis hang sem hallható ebben a dalban. Nyolc láb, két hang, egy szintetizátor, remek ritmusérzék.
Az angol telivér nemes, általában egyenes profilvonalú, többnyire szép fej, nagy szemekkel és tág orrnyílásokkal. Hosszú, de gyakran egyenes és alacsonyan illesztett nyak - ilyen az angol telivér röviden. A cikkben bővebben is írunk róla!
Kedves Gazdi! Ilyen tünetek bizony előfordulhatnak a védőoltás beadása után, de egy-két napon belül nyomtalanul eltűnnek. Ha mégsem szűnnének a tünetek, akkor mindenképpen javaslom, hogy vigye vissza a kutyust az állatorvoshoz, ahol kapta a védőoltást! Homeopátiás szerrel is segíthetünk a védőoltás utáni reakciók csillapításában. Ez a szer a Thuja C30, amit naponta egyszer kell beadni két-három napon át. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea.
A szobatisztasággal kapcsolatos és a kutyák fajtársakkal szembeni szocializációjával kapcsolatos írásaimat külön e-mailben elküldöm, mert itt terjedelmi okoknál fogva ezt a két kérdést nem lehet megválaszolni. Fajtársakhoz történő szocializációs tréninget mind a két 4TAPPANCS KUTYAiskolában vállalunk: www.kutyatrener.hu
Tény, hogy városban kisebb az esélye, hogy a nyuszi fertőzött szúnyoggal találkozzon, azonban mostanában, hogy a szúnyogokat kissé vagy sehogy nem irtják, én javasolnám az oltóanyag beadását. Jobb félni mint megijedni.:)
Igen, részben összeverekedhetnek, másrészt a rókák veszettséget terjeszthetnek, így a macskákat feltétlenül oltassák be, és Önök is legyenek óvatosak.