776. Bemutatjuk a csíkféléket
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A küldetésünk egyszerű és világos: A LEGJOBB KANADAI ÁLLATELEDELT KELL GYÁRTANI! A felhasznált alapanyagok élelmiszeripari minősége teszi a márkát még értékesebbé táplálkozási szempontból.
Bemutatunk néhány gazdikereső kutyust a Mentsvár az Állatokért Alapítvány védencei közül.
Színes kutyás programokkal várnak minden kedves látogatót a szigethalmi rendezvény szervezői június 21-én, vasárnap!
Nem tudni, hogy manikűr- vagy masszázsszalon a tett helyszíne, de az biztos, hogy nagyon aranyosak a vendégek!
A hullámosok viaszbőrének színe elsősorban az ivartól függ. Hímek esetében fiatal korban rózsaszínes, majd kékes, lilás árnyalatú, az un harlekin tarka színű madaraknál hússzínű marad, az orrnyílások közt keskeny kék sávval. A tojók esetén a fiókakori sárgás, fehéres árnyalatok számos színbe válthatnak a fehértől, a barnás, zöldes árnyalatokig. Ez összefügg azzal is, milyen színű a madár tollazata, Amennyiben értékelhető minőségű fényképet mellékel, többet tudok segíteni az ivarmeghatározásban.
Kedves Gazdi! Mindenképp céleszű lenne állatorvosnak megmutatni a kutyát, hogy megvizsgálhassa!
A napos baromfik, víziszárnyasok ivarvizsgálata leginkább az un. "japán módszer" alkalmazásával történik, ami a kloáka kifordítása mellett láthatóvá teszi a hím ivarú madarak ivarszervét.
Ahogy a leírásból látom, légútilag alaposan megvizsgálták, de nem látom nyomát annak, hogy a szívét vizsgálták volna. Pedig az idős korral járó szívelégtelenség járhat (sőt gyakran jár) pangásos tüdővel, ami köhögést okoz (szív asztmának is szokták ezt nevezni). Szóval én azt javasolnám, hogy legyen egy szív ultrahangos vizsgálat és esetleg egy EKG is (de az UH fontosabb). Ezt azonban jó lenne egy olyan állatorvosnál, vagy rendelőben megcsináltatni, ahol értenek is hozzá. Beszéljék meg az állatorvosukkal, hogy kit tudna erre ajánlani a környékükön.
Igen, a szőr összeállását a tisztálkodás hiánya okozza. Lehet, hogy már a gerince nem olyan mozgékony ilyen idősen, de szájüregi megbetegeései is lehetnek. A hányás sem jó jel, jó, ha minél előbb állatorvoshoz fordulnak.