776. Bemutatjuk a csíkféléket
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A küldetésünk egyszerű és világos: A LEGJOBB KANADAI ÁLLATELEDELT KELL GYÁRTANI! A felhasznált alapanyagok élelmiszeripari minősége teszi a márkát még értékesebbé táplálkozási szempontból.
Bemutatunk néhány gazdikereső kutyust a Mentsvár az Állatokért Alapítvány védencei közül.
Színes kutyás programokkal várnak minden kedves látogatót a szigethalmi rendezvény szervezői június 21-én, vasárnap!
Nem tudni, hogy manikűr- vagy masszázsszalon a tett helyszíne, de az biztos, hogy nagyon aranyosak a vendégek!
A tengerimalacoknak valóban gyakran nőnek túl a fogaik, általában a hátsó őrlőfogak okoznak problémát. Ha az elülső metszőfogakat rövidítették le, az az állaton nem segít, továbbra sem fog tudni enni. Azt javaslom, keressen fel specialistát, aki a hátsó fogak reszelését meg tudja oldani.
Biztos szeretnek együtt lenni. Még a törpehörik sem szeretik a magányt. :) Ettől függetlenül lehet, hogy csak véletlen az elhelyezkedésük alváskor.
Mindenféleképpen ellenkező nemű madarat válasszon, az összeszoktatásuk folyamatosan történjen. Külön kalitkában, egymás mellé helyezve kezdje az összeszoktatást. Ha a madarak megszokták egymást, utána kerüljenek közös kalitkába! Fontos a zöldeleség és a fehérjék, vitaminok, ásványi anyagok pótlása! Amiket ajánlanék: spenót, sóska, petrezselyem zöldje, valamint a salátaalapok (mexikói, francia). Ezeket felmelegítés után a madarak elé teheti. A papagájok táplálásáról a http://www.bonapartemadar.hu weboldalon a Madarak táplálása menüpontban olvashat.
A 4 és fél éves kor deguknál már érett kornak számít, ez persze nem jelenti azt, hogy még nem élhet 1-2 évet kedvence. Pocit minden bizonnyal valamilyen betegség döntötte le a lábáról, nem az idős kora miatt mozog kevesebbet, hiszen akkor a tünetek fokozatosan és nem hirtelen jelentkeztek volna. Azt tanácsolom, mielőbb keresse fel állatorvosát.
A letört karommal semmi további teendője nincs, ha a nyuszi nem fájlalja. Előfordulhat, hogy a karom növekedési zónája sérült, ilyenkor az újra növő karom deformált lehet. Valószínűleg a nyuszi karmai túl hosszúak. Kisállat-karomvágóval otthon is megpróbálkozhat levágni. Ha a karmok pigmentáltak, azt javaslom, inkább állatorvosra bízza a karomvágást.