791. Két új Fressnapf áruház nyílt júniusban
Szerkesztőségünk ellátogatott a budapesti és a kecskeméti új Fressnapf áruházak megnyitóira. Videóval, fotókkal is illusztráljuk, hogy mit láttunk!
Szerkesztőségünk ellátogatott a budapesti és a kecskeméti új Fressnapf áruházak megnyitóira. Videóval, fotókkal is illusztráljuk, hogy mit láttunk!
Hazánkban a vérszívó élősködők által terjesztett kórokozók közül a kutyákra a babesiosis az egyik leggyakoribb veszélyforrás.
Nem szabad takarításhoz használni házi kedvencünket. De mi van akkor, ha ő ragaszkodna ehhez?
Nem hittünk a szemünknek, mikor megláttuk, mit művel ez az intelligens kutya! Petey a border collie jobban kosarazik, mint bármelyik ismerősünk!
Ha egeret szeretnél, érdemes hozzáértő tenyésztőhöz fordulni. Ha ez nem lehetséges, akkor a kereskedések közül kell megtalálnod a megfelelőt. Segítünk!
Ez nem olyan probléma amit távolról meg lehetne oldani. Az elzárás boztosan nem a jó megoldás mivel inkább rá kellene vezetni a kutyát arra hogy nem kell félnie. Azt javasolom keressen fel egy viselkedési problémákkal foglalkozó szakembert aki személyesen meg tudja nézni és tud segíteni a megoldásban Mitől félnek az állatok? Hogyan kezelhetjük félelmeiket? Zajfóbia és viharfóbia: mit tehetünk, ha kutyánk fél a villámlástól? Zajfóbia és viharfóbia: miért félnek az állatok a vihartól és a villámlástól?
A gyakori vizelés oka lehet a húgyhólyag gyulladása, vagy a szokottnál több folyadék fogyasztása miatt is. Ha nem iszik gyakrabban a kiskutya a szokásosnál, Illetve nem fogy több víz, akkor érdemes egy vizelet vizsgálatot csináltatni, nincs-e bakteriális eredetű hólyaghurutja. Hogyan gyógyítsuk kedvenceink vizeletkiválasztó és elvezető rendszerének betegségeit? Miért pisil be a kutya örömében? Kutya bélproblémák: bélcsavarodás, bélelzáródás
Valószínűleg a kettő együtt. A páncél kíméletes fertőtlenítésén kívül szükség lesz A-D-E vitaminokra is. Fel kell keresni egy kollégát aki beadja a vitamin injekciót és a páncél fertőtlenítésében is segít. Vitaminhiányos teknős Teknősök rejtett bajai: mikor rohanjunk orvoshoz? Milyen a jól nevelt görög teknős?
Kedves Gazdi! Javaslom, hogy minél előbb vizsgáltassa ki alaposan a cicát (vérvizsg., hasi-UH), mivel az Ön által leírt tünetek alapján biztos diagnózist felállítani így nem lehet. Elképzelhető, hogy csak egy egyszerű felsőlégúti hurutról van szó, de akár állhat a háttérben egy súlyos vírusos megbetegedés is. Ha megvan a pontos diagnózis, akkor már konkrétabb tanácsokat is tudok mondani. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos
Az elfertőződött sebnek meg kell gyógyulnia. Az nem szokott súlyos tüneteket okozni. A hányás nem valószínű, hogy amiatt van, lehet, hogy a gyógyszert nem bírja. A nőstény macska ivartalanítása - videón Cila cica varratszedése A macskák ivartalanítása