806. Kecskemét: kutyás séta szombat este!
Június 27-én szombaton a kecskeméti Mentsvár Alapítvány kutyás kirándulást szervez!
Június 27-én szombaton a kecskeméti Mentsvár Alapítvány kutyás kirándulást szervez!
Ha nyuszink megöregszik vagy megbetegszik, nézzük, mit tehetünk azért, hogy megőrizzük egészségét...
A mutatvány bámulatos, vajon magától csinálja, vagy tanították rá? Ismerkedjetek meg a biliárdozó csivavával! :) Vicces videó!
Egyre népszerűbb hazánkban a hüllők hobbiállatként való tartása. Segítünk eldönteni, hogy milyen állatot válassz és honnan szerezd be!
Ha bohóchalat vásárolunk, készüljünk fel arra, hogy csemeténknek elmesélhessük: Némó szexuális identitása bizonytalan.
Sajnos látatlanban nem lehet megítélni a leírt elváltozások pontos okát ,ahhoz egy részletes szemészeti vizsgálat szükséges. Általánosságban a lencsehomály csak a lencse eltávolításával és műanyag szemlencse beültetésével gyógyítható. Ha a lencse mögött a szem mélyebb rétegei és a látómező is sérült, akkor a lencse beültetése után sem várható a látás gyógyulása.
Kis vérvizeléssel átvészeli, mire a tüneteket észrevette már lezajlott Célszerű a legelőről a mérgező növényeket eltávolítani.
Kedves Klári! A leírás alapján valószínűleg valamilyen ekcémás bőrgyulladása lehet a cicának. Egy ilyen bőrtünetnek a legtöbb esetben anyagcsere-zavar áll a hátterében. Érdemes lenne egy vérvizsgálatot kérni, amiből kiderül, hogy a mája milyen állapotban van a cicának. Ha ez megvan, akkor van mód homeopátiás kezelésre, de ehhez mindenképpen fel kell keresnie személyesen egy homeopata állatorvost. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea.
Mindenképpen javasolt elvinni a cicát egy alapos szájüregi vizsgálatra. Az orvos a talált elváltozásoknak megfelelően fogja meghatározni a terápiát. Amennyiben fogkövesség is található a cicánál akkor javasolni fogja a fogkő eltávolítását, és ezek mellett kezelni fogja a fennálló ínygyulladást is. Ezen kívül még számos más probléma is lehet a szájüregben, amiket célszerű ellenőrizni, hogy vannak-e. Üdvözlettel: Eötvös Állatorvosi Rendelő és Patika
Gyakorlatilag a legtöbb teknős betegség egyik fő tünete az étvágytalanság és a csökkent mozgás. Kizárólag ez alapján sajnos nem lehet megmondani, hogy mi a teknős baja. Mindezek mellett a leírt problémának egyéb kiváltó okai is lehetnek, például a nem megfelelő tartási környezet. Mindenképpen hozzáértő állatorvosnak kell megvizsgálni a teknőst, hogy kiderűljön az étvágytalanság és a gyengeség oka.