816. Adakozz úgy, hogy az egy forintodba se kerüljön!
Gondoltál már arra, hogy egy bajban lévő tacskónak vagy német dognak segíthetsz egy teáskanna, kerti törpe, könyv, CD, Barbie baba, könyvespolc vagy teniszütő adományozásával is?
Gondoltál már arra, hogy egy bajban lévő tacskónak vagy német dognak segíthetsz egy teáskanna, kerti törpe, könyv, CD, Barbie baba, könyvespolc vagy teniszütő adományozásával is?
A csikóhal (Hippocampus) olyan, mint egy mesebeli "huszár" a sakkfigurák között. A csikócának is nevezett jószág a bojtkopoltyús halak rendjébe tartozik. Erősen görbülő nyakán pedig ott ékeskedik furcsa lófeje - amelyről nevét is kapta.
A célirányos tenyésztés és a szigorú tenyésztési fegyelem következtében a legkiválóbb sportlovakéval vetekedő árakat adnak meg a haflingiért az árveréseken, s eredeti tenyészhelyéről, Tirolból szinte elterjedt az egész világon.
A kis hosszúfülű még csak egy hetes volt, amikor meghalt a mamája. A család cicája pont ekkor kölykezett, és szerencsére feltámadt anyai ösztöne a csöpp nyuszi iránt is, s ugyanúgy szoptatja és mosdatja, mint saját picinyeit.
Ez a kacsa megdöbbentően bátor: ahelyett, hogy menekülne a kutya elől, puszilgatja és kíváncsian körbetotyogja :)
Kedves gazdi, Érdemes lenne megmutatni egy állatorvosnak, mert az elmondottak alapján szüksége lenne egy alapos vizsgálatra. Látatlanban erre sajnos nem lehet mondani semmit. üdvözlettel:
Önmagában a lázas állapot - pláne ha a lázcsillapítótól a láz már elmúlt - nem indokolja a leírt gyengeséget stb. Valami a lázat is okozta feltehetően valamilyen fertőzés.A láz okát kellene megállapítani és megszüntetni.Ha ilyen rosszul van a cica akkor minél előbb.
A kelés óta kifordult lábat nem lehet csupán vitaminok, ásványi anyagok biztosításával helyreállítani. A korai stádiumban a lábak összekötésével lehet eredményt elérni, de ezek sikere is kétséges.
Kedves Gazdi! Bőrkaparékvizsgálat nélkül lehetetlen megmondani. Forduljon állatorvosához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kérdező! Védőház biztosításával gond nélkül teleltethetőek. Tartós fagyok idején egy 60W-os infraégő elhelyezése szükséges lehet. Amint átmelegszenek, már mennek is kifelé. A madárparkban évek óta a kifutóban telel a legtöbb fürjfaj.