841. hemavit Gold FEDER díszmadaraknak
hemavit Gold FEDER - tollképzést elősegítő speciális étrendkiegészítő díszmadaraknak. Az állatok növekedéséhez, fejlődéséhez, a szaporodási folyamatok elősegítéséhez (ivarzás, tojásrakás) időszakában.
hemavit Gold FEDER - tollképzést elősegítő speciális étrendkiegészítő díszmadaraknak. Az állatok növekedéséhez, fejlődéséhez, a szaporodási folyamatok elősegítéséhez (ivarzás, tojásrakás) időszakában.
hemavit Gold NEST - szaporodást támogató speciális takarmány-kiegészítő készítmény díszmadaraknak. A készítmény alkalmazása javallt, a szaporodás (tenyésztés) előkészítő fázisaiban, kiváltképp első tojóciklusát kezdő tojók esetében.
Sokak szerint nem véletlen, ha a kutya és gazdája jelleme között hasonlóságok fedezhetők fel. Sőt, a kutya fajtájából akár a gazdi vérmérsékletére, és életszemléletére is következtethetünk! Hogy mindez mennyire igaz? Olvasd el cikkünket, és megtudod!
A hímivarú macska, vagyis a kandúr legkellemetlenebb tulajdonsága, hogy felségterülete határait vizeletével jelöli meg. A jelölés anyaga különösen az ivarzás időszakában átható szagú.
Kedvelt, de ritka terráriumi állat. Az egyik legszebb egérféle és a tartása sem problémás. Nappali állatok, kis helyen is jól elvannak és szinte egyáltalán nincs szaguk, ami más egérfélékre nem mondható el.
Idegen test szúródott bele, vagy ízületi gyulladás. Ha nem látszik rajta sérülés, akkor ápolja gyulladáscsökkentő kenőccsel. Amennyiben 3-4 nap alatt nincs javulás, vigye állatorvoshoz.
T. Gazda! Nem sokat segíthetek. Ha minden rendben van nála, akkor is sok tényezőtől függ, mint például a nappali világos órák száma, és az istálló fényviszonyai..., stb. Üdvözlettel: Dr. S.R.
Valószínűleg nehezen, ha azonos nemű állatokról van szó.
Látatlanban mindig nehéz megítélni egy ilyen kérdést, de egy hasfali vagy köldöksérv műtéti megoldása egy egyébként egészséges kutya esetén rutin beavatkozásnak számít.
Sajnos a képek minősége nagyon rossz - gyakorlatilag használhatatlanok. A leírtak alapján nem zárható ki a kontakt allergia vagy bőrgyulladás sem. A legjobb lenne, ha felkeresnék a kezelő állatorvosukat.