851. Nyuszi, akinek csirke-íze van?
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Elképesztően kreatív mutatványokat ad elő ez a papagáj, aki, bár elsőre úgy tűnik, az orrát akarja kifújni, valójában vicces produkciót láthatunk egy egyszerű papírzsebkendő felhasználásával.
Az onagadori dísztyúk tenyésztésének és fejlődésének történetét jórészt homály fedi, de állítólag a japánok már 1000 évvel ezelőtt importáltak hosszúfarkú tyúkokat Indonéziából.
Ausztráliai hazájában olyan közönséges a nimfapapagáj, mint nálunk a varjú. Mindenütt megtalálható a városi parkoktól az őserdőkig. Európába feltételezhetően a hullámos papagájjal egy időben kerülhetett és könnyű tenyészthetősége miatt a madárkedvelők hamar felfedezték előnyeit.
A kutyák rosszul viselik a 30 foknál melegebb időt: könnyen hőgutát kapnak! Ilyen időben a kutyának legyen árnyékos helye, legyen előtte bőven friss víz, sétáltatni és szállítani reggel vagy este ajánlott!
Kedves gazdi! Nincs több gond egy szuka kutyával, mint egy kannal. Nem vagyok fogamzásgátló párti, ha nem szeretne kiskutyát, akkor miért nem ivatralaníttatja, a kutyának is sokkal jobb... gyakori műtét az ivartalanítás, nem kell komplikációval számolni.
Sajnos az elmondása alapján macskájuknak AZONNALI állatorvosi segítségre van szüksége. Az egy hete tartó bágyadtság és étvágytalanság már valószínűleg nem írható egy egyszerű gyomorrontás számlájára, és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek. Mindenképp vigyék állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! Mivel még olyan picik a kölykök, hogy csak anyatejjel táplálkoznak, ezért a legjobb, ha a mamakutyának ad homeopátiás szereket, és ez a a tejen keresztül a kiskutyák gyógyulását is segíti. A két szer, amit javaslok: Echinacea D4, Sulphur D6, napi 3x egy héten át. Ha további kérdése van, hívjon nyugodtan: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok a kis családnak! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.
Kedves Piroska! Egy 4-5 éves nyúl már őszintén szólva benne van a korban. Azonban nagyon sok mindentől függ, hogy mennyire pároztatható még. Mennyit volt előtte pároztatva, milyen utódokat hozott a világra a pároztatott anya stb. Egy nyúl akár 10 évig is élhet, ez azonban igen ritka. Nagyban függ a genetikától is. Szerintem azonban még 1-2 évig lehet ezzel a bakkal próbálkozni...
Ez egy szövetszaporulat. Miután várhatóan egyre nagyobb lesz és könnyen megsrülhet amikor erősen vérezhet, ezért azt ajánlom hogy távolíttassa el. Irány az állatorvos!