851. Nyuszi, akinek csirke-íze van?
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Elképesztően kreatív mutatványokat ad elő ez a papagáj, aki, bár elsőre úgy tűnik, az orrát akarja kifújni, valójában vicces produkciót láthatunk egy egyszerű papírzsebkendő felhasználásával.
Az onagadori dísztyúk tenyésztésének és fejlődésének történetét jórészt homály fedi, de állítólag a japánok már 1000 évvel ezelőtt importáltak hosszúfarkú tyúkokat Indonéziából.
Ausztráliai hazájában olyan közönséges a nimfapapagáj, mint nálunk a varjú. Mindenütt megtalálható a városi parkoktól az őserdőkig. Európába feltételezhetően a hullámos papagájjal egy időben kerülhetett és könnyű tenyészthetősége miatt a madárkedvelők hamar felfedezték előnyeit.
A kutyák rosszul viselik a 30 foknál melegebb időt: könnyen hőgutát kapnak! Ilyen időben a kutyának legyen árnyékos helye, legyen előtte bőven friss víz, sétáltatni és szállítani reggel vagy este ajánlott!
Először is, lábmasszázs közben vigyázni kell, nehogy kiugorjon a mogyorónyi törpehöri a kezünkből! Mert utólag már nehéz bármit is tenni. Akár bele is fulladhat a neki óriási jacuzziba. És tényleg meg is vakulhat. Visine szemcseppel kellene kezelgetni pár napig.
Mivel nem látom, nem tudom megmondani, hogy kóros-e a jelenség vagy normális-e a hereméret. Jó lenne megmutatni szakembernek. De az biztos, hogy a párosodás hiánya miatt nem szokott kóros herenövekedés kialakulni.
Én 4-5 hétig is együtt tartanám őket. Addig biztos nem fognak még bepárzani.
Szerintem beteg. El kellene vinni gyorsan állatorvoshoz.
Lehet tejport kapni pár száz forintért is, például Kondimilk néven. A legtöbb helyen kapható.