851. Nyuszi, akinek csirke-íze van?
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Elképesztően kreatív mutatványokat ad elő ez a papagáj, aki, bár elsőre úgy tűnik, az orrát akarja kifújni, valójában vicces produkciót láthatunk egy egyszerű papírzsebkendő felhasználásával.
Az onagadori dísztyúk tenyésztésének és fejlődésének történetét jórészt homály fedi, de állítólag a japánok már 1000 évvel ezelőtt importáltak hosszúfarkú tyúkokat Indonéziából.
Ausztráliai hazájában olyan közönséges a nimfapapagáj, mint nálunk a varjú. Mindenütt megtalálható a városi parkoktól az őserdőkig. Európába feltételezhetően a hullámos papagájjal egy időben kerülhetett és könnyű tenyészthetősége miatt a madárkedvelők hamar felfedezték előnyeit.
A kutyák rosszul viselik a 30 foknál melegebb időt: könnyen hőgutát kapnak! Ilyen időben a kutyának legyen árnyékos helye, legyen előtte bőven friss víz, sétáltatni és szállítani reggel vagy este ajánlott!
Biztos, hogy betegség. Talán allergiás alapon induló bőrgyulladás. Ilyenkor célszerű elvinni állatorvoshoz.
1. A tüzelés jelei: duzzadt péraajk és vércsöppek megjelenése. 2. Majd bemegy a házba, ha akar. Emiatt kár aggódni. :) Egy skót juhász nehezen fázik meg, még télen sem. Talán csak ha tartósan átázik a bundája. Nekünk komondorunk van és soha életében nem ment be a házába, csak játszadozási célból. 3. Macskáknál ritka az ellési komplikáció, általában szépen lezajlik magától. Bár a biológia útjai mindig kifürkészhetetlenek. Ha bármi problémát észlelnek, irány az állatorvos!
Remélem, nem. Amit lehet, valószínűleg megtettek. Előbb-utóbb úgyis utcára, kutyák közé kell mennie.
Az ékszerteknősök és általában a teknősök esetében érvényes az a szabály, hogy mindenáron kerülni kell a stresszt. A teknős természetes körülmények között fél minden nála nagyobb állattól, így az embertől is. Megfelelő szoktatással a félelem legyőzhető. Viszont ha túlságosan gyakran kerül teknősünk stresszhelyzetbe, az egyáltalán nem tesz neki jót!
1,5 évesen kicsit korai lehetett az ellés számára. Bár van kutya, amelyik felneveli a kölykeit 1 évesen is. Ilyen esetben, mint ami az Önök helyzete, a kicsiket mesterségesen kell felnevelni. Állatpatikákban és állateledel boltokban kölyökkutya felneveléséhez alkalmas tejpor beszerezhető.