851. Nyuszi, akinek csirke-íze van?
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Mi van akkor, ha a kutya nem megenni akarja a nyulat, hanem tisztogatni? A nyuszi mindezt döbbenten tűri. A kutya pedig rendkívül elégedett magával.
Elképesztően kreatív mutatványokat ad elő ez a papagáj, aki, bár elsőre úgy tűnik, az orrát akarja kifújni, valójában vicces produkciót láthatunk egy egyszerű papírzsebkendő felhasználásával.
Az onagadori dísztyúk tenyésztésének és fejlődésének történetét jórészt homály fedi, de állítólag a japánok már 1000 évvel ezelőtt importáltak hosszúfarkú tyúkokat Indonéziából.
Ausztráliai hazájában olyan közönséges a nimfapapagáj, mint nálunk a varjú. Mindenütt megtalálható a városi parkoktól az őserdőkig. Európába feltételezhetően a hullámos papagájjal egy időben kerülhetett és könnyű tenyészthetősége miatt a madárkedvelők hamar felfedezték előnyeit.
A kutyák rosszul viselik a 30 foknál melegebb időt: könnyen hőgutát kapnak! Ilyen időben a kutyának legyen árnyékos helye, legyen előtte bőven friss víz, sétáltatni és szállítani reggel vagy este ajánlott!
Konkrét elképzelés esetén (mely fajokra gondolt, egyedszám, mekkora hely áll rendelkezésére stb.) könnyebben tudnék Önnek segíteni.
Egyszerűen csak élvezi az életet és játszik.
Véleményem szerint a legjobb megoldás egy madárijesztő elkészítése lenne. Emberi alakhoz hasonlító madárriasztót készítsen. Egy régi ruhadarabból könnyen elkészíthető. Az erkélyre kifüggesztve biztosan elriasztja majd a galambokat. De beválhat, ha hangos, visító hangot hallató eszközzel próbálkozik. Attól is megijednek és nem jönnek vissza.
Vidd el állatorvoshoooooz!!!!!!!!!!!!!!! Majd megvizsgálja!!!!!!!!!!! És kezeli ennek megfelelően!!!!!!!!!!!
Nőstényt érdemesebb választani! Kevesebb a probléma, kevésbé büdös, nem jelölget és akár ivartalanítás nélkül is maradhat!