876. Mikor kell állatorvoshoz menni?
Általában akkor merül fel, hogy esetleg valami baja van a kedvencünknek, ha a viselkedése hirtelen megváltozik. A beteg állat az esetek nagy többségében bágyadt, nem szívesen mozog.
Általában akkor merül fel, hogy esetleg valami baja van a kedvencünknek, ha a viselkedése hirtelen megváltozik. A beteg állat az esetek nagy többségében bágyadt, nem szívesen mozog.
Itt a tavasz, mehetnek a hüllők ki a kertbe! Persze ennek a tartásmódnak is megvannak a szigorú feltételei. Nemcsak kitesszük, oszt´ jó napot! Magyarországon a szabadtéri tartásnál az időjárás szabja meg, hogy mikor tehetjük ki az állatokat.
A papagáj nem mozdul. Mi baja lehet? Vajon csak pihen? Szeret a hátán feküdni? Visszavágyik eredeti élőhelyére? Ha gyorsan cselekszünk, megmenthetjük a madár életét.
Ava és Mio, a család két arapapagája imádja a csínytevéseket. A két éves madarak kedvenc szórakozása az, ha kergethetik a család Flitzer nevű kutyáját.
Lehetőleg naponta kétszer etessük cicánkat konzerv (nedves) eledellel és mindig hagyjunk a tálkájában száraztápot ínséges időkre és váratlan helyzetekre. Emellett természetesen a friss víz is legyen elérhető számára.
Goldenek aranyos, népszerű kutyák, átlaghoz képest gyakrabban vannak ízületi problémáik, főleg könyök dysplasia, csípő dysplasia ezt érdemes tudni. Fontos, hogy jó tenyészetből válasszanak, mentes szülőktől kiskutyát. Üdv, Fux Attila Hogyan neveljük meg a golden retrievereket? Hogyan készülj fel egy golden retriever befogadására? Milyen a golden retriever? A golden retriever kölykök nevelése A kutyák izületi gyulladásának kezelése és a fájdalom megszüntetése
Elfelejtette megemlíteni hogy a cica milyen nemű volt a műtét előtt.A gyakori vizelési inger oka lehet húgyúti fertőzés esetleg húgykövességgel együtt.Biztonságosabb ha megkeresi az operáló állatorvost ezzel a kérdéssel.
Ivaros kandúrnál feltétlen csináltasson FeLV / FIV tesztet vérből. A macska leukózis, macska AIDS, és egyéb vírusos macskabetegségek is okozhatnak nyelv fekélyt. Az ivartalanítás többek között emiatt is fontos. A macskák rettegett FeLV-, FIV- és FIP-fertőzése Gyakori kérdések az ivartalanítással kapcsolatban
Tisztelt Kérdezô! A mellékelt képekröl nem lehet dönteni.Börkaparék vizsgálatot ajánlok elvégeztetni. Dr.Puskás Gábor
A 13 kg-os kutyának mindenképp egy egész tablettát kell beadni ha megfelelő hatást akar elérni.