941. A beteg macska mesterséges etetése
Ha a macska beteg, gyakran előfordul, hogy egyáltalán nem eszik, de legalábbis nem annyit, amennyit kellene. Az ilyen esetekben bizony fel kell készülni a cica mesterséges etetésére.
Ha a macska beteg, gyakran előfordul, hogy egyáltalán nem eszik, de legalábbis nem annyit, amennyit kellene. Az ilyen esetekben bizony fel kell készülni a cica mesterséges etetésére.
A csirkéknek is kell valami elfoglaltság, hogy ne unatkozzanak! Itt az ősz, ez a legjobb idő arra, hogy gyűjts nekik pár olyan dolgot, amellyel remekül elszórakoznak!
Szeptembertől új játékszabályok érvényesek a Fotójátékban. Eddig a szavazatok átlagértéke számított, mostantól azonban a legtöbb DARAB szavazatot elért képek közül kerül ki a győztes kép!
Ha kisrágcsálónk naphosszat tölt vakaródzással, hullik a szőre, bőre korpásodik és kedvetlen, akkor minél előbb vigyük állatorvoshoz!
A japán csin (sok helyen: japán chin) cseppnyi teste és modorkodó külleme inkább emlékeztet egy macskára, mint egy vérmes, a gazdájáért mindenre képes blökire.
Kedves Katalin! Sajnos ennél a fajtánál gyakran tapasztalunk bőrproblémákat, melyek diagnosztizálása sokszor nagyon nehéz feladat, szakorvost igényel. Az állatorvosi névsorban található elérhetőségeinken keressen meg bennünket nyugodtan, lakhelye alapján megpróbálok Önnek valakit ajánlani a közelben. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Az esztétikai célból végzett fülkorrekció, jogszabályilag állatvédelmi okokból tilos Üdv
Kedves Adrienn, ajánljuk szíves figyelmébe a következő cikkünket: http://www.haziallat.hu/kutya/orokbefogadas-vasarlas/kutya-tuzeles-fedeztetes-139/1425/
Kedves Biri! A teendő, hogy megmutatja egy állatorvosnak SUGI-VET Állatorvosi Rendelő Dr. Kovács Péter állatorvos, gyógyszerészeti szaktanácsadó 6320 Solt, Kossuth L. út 38. www.drbubo.atw.hu Nyitvatartás: hétköznap 16-19, Szombat 10-12 Rendelésen kívül időpontegyeztetés: 0630 9629 858
Mindenképp állatorvosnak kellene megmutatni, mert így látatlanba nem lehet tudni Hol vannak a foltok pontosan, milyen kiterjdésűek,tapintásúak, milyen szinezetű (árnyalatú)ezeket is tudni kell pl-ul