956. Jákópapagáj
A skarlátvörös farkú, hamuszürke testű jákópapagáj vagy más néven szürkepapagáj Nyugat-Afrikában honos. Könnyű szelídíthetősége és kiváló utánzókészsége miatt sajnos kedvelt csempészáru.
A skarlátvörös farkú, hamuszürke testű jákópapagáj vagy más néven szürkepapagáj Nyugat-Afrikában honos. Könnyű szelídíthetősége és kiváló utánzókészsége miatt sajnos kedvelt csempészáru.
Van egy kandúrunk, akit nagyon szeretünk, de mivel egész nap távol vagyunk, többnyire magányos és unatkozik. Felmerül bennünk a gondolat: miért ne vennénk mellé egy társat? Ez a döntés nem olyan egyszerű, mint elsőre gondolnánk, de egy kis tervezéssel és szervezéssel ez is megoldható, és végül mindenki boldog lesz.
Fehéret, feketét, tarkát? Szebbnél szebb bújós, pusziosztós, labdás, félénkebb és bátrabb, kisebb és nagyobb kutyák várják türelmesen, hogy eljöjjön értük az álomgazdi! Gyere és nézd meg őket! Talán beleszeretsz valamelyikükbe!
A húgyúti fertőzések kezelésére szolgáló Ginjal nevű gyógyszert Indonéziában állítják elő kizárólag a lengyel piac számára. Az egyik fő összetevője a porított csikóhal.
A fehér hasú törpesün (Atelerix albiventris) az egyik leggyakrabban tartott háziasított sündisznó. A sünök háziasítása 1980-as években kezdődött. A háziasítás következtében sokféle színes sün alakult ki, köztük az albínó és a pinto egyedek.
Üdvözlöm, A gekkóknál előfordul a tojásvisszatartás, elviekben ezeket a "ben tragadt" tojásokat műtéti úton el lehet távolítani, amennyiben az állat még nincs teljesen legyengülve, és képes túlélni az altatást és a műtéti procedúrát... mivel ez az állapot fájdalommal, szenvedéssel jár érdemes felkeresni minél előbb egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost ... Üdv-Éva
Kedves Gazdi! Vigye el kutyáját állatorvoshoz! Az étvágytalanság a betegség első tünete...
A leírtak alapján lehet hőtolulás - ilyenkor a belső hőmérséklet akár 2-3 celzius fokkal is melegebb lehet - vagy valamilyen szívelégtelenség miatt létrejött keringési elégtelenség.A belső hőmérséklet mérhető,a szív vizsgálatát bízza inkább szakemberre.
A kaparás a nyuszik természetes viselkedése, hisz az üregi nyúltól származnak. Ők üreget ásnak.:) Ez a szokás megmaradt náluk is.:) Sokszor lehet oka az unalom is. Dobd fel a ketrecét játékokkal, engedd ki többször. Így, ha jobban le lesz kötve az energiája, akkor le fog mondani erről a szokásról, persze nem végleg, de csökkenni fog...:)
Nem gondolt még rá, hogy meg kéne mutatni állatorvosnak?