956. Jákópapagáj
A skarlátvörös farkú, hamuszürke testű jákópapagáj vagy más néven szürkepapagáj Nyugat-Afrikában honos. Könnyű szelídíthetősége és kiváló utánzókészsége miatt sajnos kedvelt csempészáru.
A skarlátvörös farkú, hamuszürke testű jákópapagáj vagy más néven szürkepapagáj Nyugat-Afrikában honos. Könnyű szelídíthetősége és kiváló utánzókészsége miatt sajnos kedvelt csempészáru.
Van egy kandúrunk, akit nagyon szeretünk, de mivel egész nap távol vagyunk, többnyire magányos és unatkozik. Felmerül bennünk a gondolat: miért ne vennénk mellé egy társat? Ez a döntés nem olyan egyszerű, mint elsőre gondolnánk, de egy kis tervezéssel és szervezéssel ez is megoldható, és végül mindenki boldog lesz.
Fehéret, feketét, tarkát? Szebbnél szebb bújós, pusziosztós, labdás, félénkebb és bátrabb, kisebb és nagyobb kutyák várják türelmesen, hogy eljöjjön értük az álomgazdi! Gyere és nézd meg őket! Talán beleszeretsz valamelyikükbe!
A húgyúti fertőzések kezelésére szolgáló Ginjal nevű gyógyszert Indonéziában állítják elő kizárólag a lengyel piac számára. Az egyik fő összetevője a porított csikóhal.
A fehér hasú törpesün (Atelerix albiventris) az egyik leggyakrabban tartott háziasított sündisznó. A sünök háziasítása 1980-as években kezdődött. A háziasítás következtében sokféle színes sün alakult ki, köztük az albínó és a pinto egyedek.
Kedves Merci, mihamarabb állatorvoshoz kellene vinni a kutyát. Konkrét fizikális vizsgálatra lesz szükség, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok
Az íriszdiagnosztika a humán vonalon létező - bár hivatalosan talán nem elismert - módszer a betegségek felismerésére. Nekem macskák esetében nincsenek tapasztalataim, de nem hiszem hogy komoly gondot jelentenének.
A nyuszik 21 naposan választhatók, tehát ha ennél fiatalbb volt akkor korai volt. Azonban a választás után is van egy olyan kor ez kb 6-10 hetes kor közötti, amikor nagyon esendőek... Csak a jó szervezete miatt élheti túl a hasmenést... A tejpótlást nem ajánlom, ha már választott a nyuszi. Inkább tápot, zöldet adnék neki, hogy a vitaminbevitele is meglegyen, mert antibiotkum adása során,a vitaminbélsár evés is kimarad...remélem meggyógyul a nyuszi
Kedves Sándor! Többnyire nem történik semmi a hasüregben maradt herével, de az esetek kis százalékában elindulhatnak a bennmaradt herében rosszindulatú folyamatok (értsd: elrákosodhatnak). Ezért én mindenképpen javaslom a hasüregi here műtéti eltávolítását. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Kedves Gazdi! Ezt a kérdést egy laboratóriumi bélsárvizsgálat eldöntheti. Úgyhogy ebben rejlik a válasz. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc