1026. Hogyan gyógyítsuk a vesebeteg macskát?
Betti, a beteg cica, fejét oldalra tartva, szomorúan fekszik az orvosi rendelőben. Sajnos veseelégelenségben szenved. Szorítsunk neki, hogy felgyógyuljon!
Betti, a beteg cica, fejét oldalra tartva, szomorúan fekszik az orvosi rendelőben. Sajnos veseelégelenségben szenved. Szorítsunk neki, hogy felgyógyuljon!
A kutyaoviba járó Tysonnak - aki nem mellesleg francia bulldog - nagyon viszketett a füle és a bőrét is sebesre vakarta. Valószínűleg fülatka a bűnös.
A shar pei egy ősrégi kutyafajta. Nagyon-nagyon gazdi-függő - tehát egy ragaszkodó kutyáról van szó. Főminőségben is kedvezően lehet lakásban tartani, mert nem jellemző rájuk, hogy hullana a szőrük.
A bulldog szemhéja (harmadik szemhéjmirigye) gyakran orvosi korrekcióra szorul. Egy ilyen beavatkozást követhetünk végig a következő videón!
Gyermekkorunk játéka, a toklász a kutyák bőre alá kerülve súlyos gondokat okozhat. Irtsuk ki az udvarban. Ha pedig találunk az állatban, vigyük orvoshoz.
Üdvözlöm! Emberre nem vészes, de ha nem kap kezelést bele is halhat. Lehet tályog vagy daganat. Ezt én így nem fogom tudni megmondani. Mindenképp egy hörcsögökhöz értő orvoshoz kellene vele menni aki meggyógyítja vagy megműti. Horcsoginfo.hu weboldalt fent vannak a megfelelő doktorok. És bármi ilyen van, azonnal orvos. Valószínűleg szenved is szegény.
Üdvözlöm! Lehetőleg semmivel... Horcsoginfo.hu oldalon található hörcsögökhöz értő orvoshoz kellene elvinni amelyik önhöz közelebb van. Ezt otthoni kezeléssel nem fogja helyre hozni, sőt rontani fog a helyzeten. Illetve a hörcsög magányosan élő állat. Mindenképp egyedül kell tartani. A honlapon minden fontos információ fent van.
Kedves Gazdi Ivartalanítás után előfordulhat átmeneti inkontinencia, en erre gyanakszom most is. Ezt érdemes lenne inkább állatorvossal megkonzultálni.
Üdvözlöm! Első körbe egy megfelelő orvosnak kellene megmutatni Horcsoginfo.hu weboldalon megtalálja a hörcsögszakos orvosokat. Aktivitása sokmindentől változhatott. Időjárás is akár. Hetente érdemes mérni őket, mert ilyenkor látszik ha valami probléma van. Ez az első jele. Én azt mondom mindenképp lássa egy hozzáértő orvos, aki megvizsgálja
Kedves Kérdező! A problémára megfelelő gyógyszerek és gyógytápok vannak,keresse fel állatorvosát. Dr.Puskás Gábor