1031. Tetoválás helyett mikrochip
Tetoválással azonosítani? Most a mikrochip a menő. A kutyák bőre alá ültetik be egy injekciós tűhöz hasonló eszközzel, szinte fájdalommentesen.
Tetoválással azonosítani? Most a mikrochip a menő. A kutyák bőre alá ültetik be egy injekciós tűhöz hasonló eszközzel, szinte fájdalommentesen.
A kullancs rendkívül veszélyes lehet kedvencünkre, főleg, ha egy fertőzött egyed csípi meg. Leggyakrabban a Lyme-kór és a babesia-fertőzés okozhat gondot. Hogyan távoltítsuk el a kártevőt?
Sokak véleménye szerint a kullancs a világon egyik legusztustalanabb és legundorítóbb állat. A kullancsveszély tulajdonképpen tavasszal és ősszel jellemző, ugyanis télen, a nagy mínuszokban és nyáron, a nagy kánikulákban visszahúzódnak.
Pityke igazi ex-kóbor kutya. Kukadöntögető. Nehéz volt befogni, mert a szabadsághoz szokott jószág a biztos élelem ellenére is ragaszkodott az utcai léthez. Története mégis hepienddel végződött: egy állatorvos lett a gazdája
Elkísértük Dorka kutyát és gazdiját az állatorvosi rendelőbe, és videóra vettük, ahogy megkapja a veszettség elleni oltását és a féreghajtáshoz szükséges tablettákat. Nézd meg Te is videónkat!
Kedves Gazdi! Ezek valóban allergiás tünetek. Az allergia nem öröklődő állapot. De valóban igen kellemetlen és mindenképpen enyhitést igényel. Van mód vérből megállapítani, hogy pontosan mikre allergiás a kutyus, de preciz eredményt csak 1 éves kortól lehet várni. Addig különféle tüneti kezelésekkel lehet enyhiteni a viszketegséget. Azután már lehet alkalmazni a hiposzenzitizáció módszerét, ami hosszútávú megoldást jelent. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kitti! Ezt a problémát nagyon jól meg szokta oldani a CHARMIL PLUS gél használata. Részletek itt: http://www.garuda.hu/hun/allatgyogyaszat/haszonallatoknak/sertes/charmil-plus-gel-50-g.html Hatékonyan tartja távol a legyeket és egyéb rovarokat, mindemellett vírus-, gomba- és baktériumölő hatással bír, segíti a sebgyógyulást. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvos kollégának látnia kellene, sok betegség okozhat ilyen problémát: torok-mandulagyulladás, idegentest, beidegzési, állkapocsízületi probléma stb.
Jól tudja, ismételni kellett volna. Azt javasolnám, hogy a most kapott Leucofeligent 2 hétre ismételjék, aztán évente...
A pontos betegséget nehéz volna a leírás alapján megállapítani. Több oka is lehet, mutassa meg egy állatorvosnak!