1036. Bojszi füle fáj
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Lina egy éves vadászgörény kislány, akit gazdája ivartalaníttatni hozott az állatorvosi rendelőbe...
Ezt a helyes kis vörös cicust nem kifejezetten azért kellett elbódítani, mert rühös a füle - más egészségügyi problémái is adódtak. Nézd, hogyan gyógyítják a macskát!
Rengetegen kérdeznek minket arról, hogy mikor milyen oltás kell egy kiskutyának. Videónk választ ad ezekre a kérdésekre, és egy tündéri labrador kiskutyával is megismerkedhetünk...
Bonita megmutatja bájait: a szimpatikus kis angol bulldog a kutyakiállításon magabiztosan vonul gazdájával a ringbe, hogy a bírók minden oldalról alaposan szemügyre vehessék.
Sajnos a csatolást nem látom. Feltételezem, hogy más eltérést nem találtak a vér laborvizsgálata során, ha cska a Lyme kórt kell kezelni. a betegség lfolyása hosszadalmas. Nyilván szükség van a további fájdalom- és gyulladáscsökkentésre. Porc erősítőt, ami természetes gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik, jó, ha adnak neki.Sok féle kondroitinszulfát és glükózaminoglikán tartalmú állatgyógyászati táplálékkiegészítő kapható. Bizonyára vissza kell menniük kontroll vizsgálatra állatorvosukhoz, de ha úgy látják, a kutyus állapota nem javul kielégítően, érdemes előbb visszamenniük hozzá.
Kedves Olvasónk! Az alábbi cikkekben minden kérdésére választ kap: Milyen oltások kellenek egy kiskutyának? >>(oltások ára rendelőnként változik)Útmutató 8 hetes kiskutyához >>Mit egyen a kiskutya? >>
Kedves Mórocz Gáborné! Szerintem a kacsát, kicsit jobban ki kellene vizsgálni, célszerű lenne első körben egy röntgenfelvételt készíteni a lábáról, és addig nyomozni, ameddig diagnózisuk nem lesz...és annak megfelelően kezelni... üdv-Éva
Egy alaposabb orvisi kivizsgálás ajánlok, mivel ilyen tünetet okozhat a szervi rendellenesség, baktérium-,vírus., vagy parazitafertőzés is. Ha nincs lehetőség alapos vizsgálatra, egy szélesspektrumú antibiotikum kezelés megoldhatja a problémát(pl. Enrofloxacin, vagy Tetran).
Meg van tanítva a kutya arra, hogy érti és tudja a „nem szabad” szavak jelentését ??? Ha nincs akkor miből gondolja, hogy a kutya a „nem szabad” rászólásra abba hagyja azt amit az ingerkörnyezet kivált, amit az ösztöne diktál ? Valószínűleg a jelenség a kutya ivarérettségi korba lépésével lehet összefüggésbe, amely esetleg még a hiányzó falkarangsorra, esetleges elkényeztetéssel egészül ki. Ezeken kell változtatni és a tünetet egy olyan megszakító ingerrel kezelni amelyik erősebb a kiváltó ingernél.