1036. Bojszi füle fáj
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Lina egy éves vadászgörény kislány, akit gazdája ivartalaníttatni hozott az állatorvosi rendelőbe...
Ezt a helyes kis vörös cicust nem kifejezetten azért kellett elbódítani, mert rühös a füle - más egészségügyi problémái is adódtak. Nézd, hogyan gyógyítják a macskát!
Rengetegen kérdeznek minket arról, hogy mikor milyen oltás kell egy kiskutyának. Videónk választ ad ezekre a kérdésekre, és egy tündéri labrador kiskutyával is megismerkedhetünk...
Bonita megmutatja bájait: a szimpatikus kis angol bulldog a kutyakiállításon magabiztosan vonul gazdájával a ringbe, hogy a bírók minden oldalról alaposan szemügyre vehessék.
Sok lenne egy anyának két alom. A mesterséges táplálást javaslom. Nyúl nevelése és a mesterséges táplálása
Szia! A nyulaknál nem jó ha egy ketrecben vannak az állatok. Ez a közérzetüknek sem tesz jót. A nyulaknál az anya a főnök ő az alfa egyed. Valószínű egy ketrecben folyamatosan építik a rangsort sikertelenül. Ha pároztatni szeretnéd őket akkor csak magára a párzásra tedd össze őket, de egyébként legyenek külön. Leterheli ez az anyát nagyon. A két ketrec lehet egymás mellett, de az hogy egy helyen vannak okozhatja az anya "leromlását". A nyúl viselkedése: játék, agresszió, viselkedési zavarok Hogyan kommunikálnak a nyulak?
Mindenképpen a műtétet javasolnám. Könnyen sérülhet, vagy a kutyus fogja rágni...
Kedves Dániel! Nem tartom valószínűneg a szürke hályogot, de ezt az orvosnak testközelből kéne látnia. Azonban a huzat vagy akár egy szúrás is okozhat ilyet. Néha a széna vagy a szalma is megszúrhatja a szemgödröt és begyulladhat. Mindenképpen meg kéne nézetni állatorovssal, de addig is nyugodtan kamillateás vattával mosogassad a szemét. Az fertőtlenít és gyulladást is csökkent. A huzatra is figyeljetek a melegben nehezen érzékeljük a huzatot viszont a nyuszik nagyon érzékenyek rá. Könnyen okozhat gyulladást az is.
Kedves Kérdező! Tudni kellene mekkora a kutyus és mennyit evett meg a golyókból. Elméletileg nem mérgezőek,de ha a kutyán bármilyen székletürítési problémát lát,forduljon állatorvoshoz. Dr.Puskás Gábor