1036. Bojszi füle fáj
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Lina egy éves vadászgörény kislány, akit gazdája ivartalaníttatni hozott az állatorvosi rendelőbe...
Ezt a helyes kis vörös cicust nem kifejezetten azért kellett elbódítani, mert rühös a füle - más egészségügyi problémái is adódtak. Nézd, hogyan gyógyítják a macskát!
Rengetegen kérdeznek minket arról, hogy mikor milyen oltás kell egy kiskutyának. Videónk választ ad ezekre a kérdésekre, és egy tündéri labrador kiskutyával is megismerkedhetünk...
Bonita megmutatja bájait: a szimpatikus kis angol bulldog a kutyakiállításon magabiztosan vonul gazdájával a ringbe, hogy a bírók minden oldalról alaposan szemügyre vehessék.
Kedves Tünde! Nem valószínű, hogy a tüzelés miatt van bélhurutja. Ki kellene vizsgáltatni és meggyógyítani. Számtalan oka lehet, amit csak székletvizsgálattal és részletes klinikai vizsgálattal lehet kideríteni és gyorsan meggyógyítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Szandra! Mindenképp vigyék vissza a cicust a kezelő Kollégához
Kedves Sanyi, ajánljuk szíves figyelmedbe a következő cikkeinket:
Kedves Péter, ajánljuk figyelmedbe a következő cikket:
Üdvözlöm! A szakállas agámákra nem jellemző, hogy harapnának, nagyon szelíd állatok. Nyugodtan kézbe lehet venni őket, nagyon megszokják az emberek társaságát!