1051. Négylábú kismamák ultrahangon
A zömök kis angol bulldogok jól ismerik a rendelőt, hívásra engedelmesen besétálnak az ajtón, hogy átessenek a rájuk váró megpróbáltatáson, ami nem más, mint félidős hasi ultrahang.
A zömök kis angol bulldogok jól ismerik a rendelőt, hívásra engedelmesen besétálnak az ajtón, hogy átessenek a rájuk váró megpróbáltatáson, ami nem más, mint félidős hasi ultrahang.
Sokan aggódnak azon, hogy az ultrahangos vizsgálat károsítja-e a kiskutyát. A szakirodalmak alapján azonban elmondható, hogy az ultrahang vizsgálat nem károsítja sem a kutya, sem a magzat szöveteit.
Az illatos úti telep (a közhiedelemmel ellentétben) nem menhely. A befogott állatokat - remélve, hogy eredeti gazdája rátalál - a befogástól számított 14 napon át a Telep csak az állat eredeti gazdájának adhatja ki.
A dog dancing tanításának alapja a pozitív megerősítés, tehát a jól végrehajtott gyakorlatot jutalmazzuk - ellenkező esetben sincs büntetés, egyszerűen csak a kutya nem kap semmit.
Az agility sport a kutyának és sport a gazdinak, melyben nem elég, ha a kutyus jól teljesít, a gazdinak is bírnia kell szusszal a futamot. Nincs fajtához és korhoz kötve, bárki elkezdheti.
Kedves gazdi, Érdemes lenne megmutatni egy állatorvosnak, mert az elmondottak alapján szüksége lenne egy alapos vizsgálatra. Látatlanban erre sajnos nem lehet mondani semmit. üdvözlettel:
Önmagában a lázas állapot - pláne ha a lázcsillapítótól a láz már elmúlt - nem indokolja a leírt gyengeséget stb. Valami a lázat is okozta feltehetően valamilyen fertőzés.A láz okát kellene megállapítani és megszüntetni.Ha ilyen rosszul van a cica akkor minél előbb.
A kelés óta kifordult lábat nem lehet csupán vitaminok, ásványi anyagok biztosításával helyreállítani. A korai stádiumban a lábak összekötésével lehet eredményt elérni, de ezek sikere is kétséges.
Kedves Gazdi! Bőrkaparékvizsgálat nélkül lehetetlen megmondani. Forduljon állatorvosához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kérdező! Védőház biztosításával gond nélkül teleltethetőek. Tartós fagyok idején egy 60W-os infraégő elhelyezése szükséges lehet. Amint átmelegszenek, már mennek is kifelé. A madárparkban évek óta a kifutóban telel a legtöbb fürjfaj.