1091. Ajakos gurámi - Colisa labiosa
Az ajakos gurámi testalkata teljesen megegyezik a törpe gurámiéval. A nemek közti különbségek megállapítása egyszerű, mert a hímek sokkal kihívóbb színezetűek.
Az ajakos gurámi testalkata teljesen megegyezik a törpe gurámiéval. A nemek közti különbségek megállapítása egyszerű, mert a hímek sokkal kihívóbb színezetűek.
A kutyák fogszabályozása kapcsán számos előítélet él még. Ha elfogadjuk azt a tényt, hogy gyakran élnek kutyáink velünk a lakásban, emberhez hasonló, gyakran irigylésre méltó jó létben, miért ne fogadhatnánk el egy olyan orvosi beavatkozást, ami számos esetben nem csak esztétikai előnnyel jár.
Aki kibírja a hangját, annak hű barátja lesz a zöldszárnyú ara. Párzás közben azt kiabálja, hogy aaara-ra...
Ha a guppinevelés már rutinból megy, akkor itt az ideje egy kis nehezítésnek: a családalapítás sok új kihívás elé állíthat minket.
A hörcsögök könnyen szelídíthető és barátságos állatok. De - mint minden állat a természetben - ha védekezik, akkor könnyen előfordulhat, hogy megmutatja éles metszőfogát.
Kedves gazdi! Nincs több gond egy szuka kutyával, mint egy kannal. Nem vagyok fogamzásgátló párti, ha nem szeretne kiskutyát, akkor miért nem ivatralaníttatja, a kutyának is sokkal jobb... gyakori műtét az ivartalanítás, nem kell komplikációval számolni.
Sajnos az elmondása alapján macskájuknak AZONNALI állatorvosi segítségre van szüksége. Az egy hete tartó bágyadtság és étvágytalanság már valószínűleg nem írható egy egyszerű gyomorrontás számlájára, és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek. Mindenképp vigyék állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! Mivel még olyan picik a kölykök, hogy csak anyatejjel táplálkoznak, ezért a legjobb, ha a mamakutyának ad homeopátiás szereket, és ez a a tejen keresztül a kiskutyák gyógyulását is segíti. A két szer, amit javaslok: Echinacea D4, Sulphur D6, napi 3x egy héten át. Ha további kérdése van, hívjon nyugodtan: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok a kis családnak! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.
Kedves Piroska! Egy 4-5 éves nyúl már őszintén szólva benne van a korban. Azonban nagyon sok mindentől függ, hogy mennyire pároztatható még. Mennyit volt előtte pároztatva, milyen utódokat hozott a világra a pároztatott anya stb. Egy nyúl akár 10 évig is élhet, ez azonban igen ritka. Nagyban függ a genetikától is. Szerintem azonban még 1-2 évig lehet ezzel a bakkal próbálkozni...
Ez egy szövetszaporulat. Miután várhatóan egyre nagyobb lesz és könnyen megsrülhet amikor erősen vérezhet, ezért azt ajánlom hogy távolíttassa el. Irány az állatorvos!