1246. Hol szeret aludni a macskád?
Ágyban, párnák közt, saját cicafekvőjében vagy ott, ahol éppen kedve tartja? Mi a legjobb a macskának és nekünk?
Ágyban, párnák közt, saját cicafekvőjében vagy ott, ahol éppen kedve tartja? Mi a legjobb a macskának és nekünk?
Tudom, hogy influenza folyik a csapból is, de azt tudtátok, hogy van macsekinfluenza is? Én amíg nem lett ilyen "influenza-láz", addig eszembe sem jutott, de most már gondoltam a végére járok.
Sokan nem is tudják, hogy a papagájokhoz hasonlóan a rizspintyeket is nevelik kézzel és tartják játékos háziállatként. Nem állítjuk, hogy elterjedt, de mindenképpen érdekes. Ismerkedjünk meg vele!
Egzotikus külsejük ellenére a törpepapagájok nagyon szívós élőlények, és jó formában tudják tartani magukat. Egy egészséges törpepapagáj szeme fényes, a madár éber és tollazata is szép.
Mondhatnánk: még jó, hogy nyávog, hisz macska! De van amikor viselkedés probléma miatt nyávog? Sajnos van ilyen. Krónikus nyávogásnak hívják.
Üdvözlöm! Azt gondolom, főleg a kezelőorvos véleményére hallgassanak, ő most mindannyiunknál többet tud kutyájuk esélyeiről. A gyógyszerek beállítása, a tünetek mérséklődése lehet, hogy kicsit hosszabb időt vesz igénybe, de ismétlem, ebben az esetben forduljanak bizalommal állatorvosukhoz, és kérjék ki őszinte véleményét a kutya esélyeiről.
T. Gazdi! Megértem az aggodalmát, de ezt a kolléga nem mondta el??? Miért nem kérdezték meg Őt??? Most tényleg az alapján fog dönteni, hogy mikor fordul állatorvoshoz, amit itt most leírok??? És ha nem pontosan fogalmazok, vagy kifelejtek valamit? Különben sajnos nem tudom részletesen és pontosan leírni az ivartalanítási műtét összes szövődményét és a komplikációk minden tünetét. Ez a fórum nem is erre való. Véleményem szerint ma is vigye vissza a kollégához, ezzel nem kockáztat semmit és felteheti a kérdéseit. Sok sikert.
Minél hamarabb állatorvoshoz vinni!
Kérje külön e-mailben az ebben a témában megjelent részletes szakmai írásom !
A kutyák és a macskák többségének hasmenése, de legalábbis lágyabb bélsara lesz a tehéntejtől, ugyanis nem tudják kellően megemészteni azt. Az, hogy a tej emészthetősége felnőtt kutyája számára nem megfelelő, nem jelenti azt, hogy esetleg nem ízlik neki: például, ha valaki lisztérzékeny, attól még elképzelhető, hogy szeretné a kenyeret, de sajnos mégsem ehet.