1306. Miért úszik a bálna?
Tudta, hogy a legkorábbi bálnák farkas méretű szárazföldi emlősök voltak? Ma már tudjuk, hogy a hatalmas kék bálna egy különös anatómiai fordulatnak köszönheti az úszó képességét. Lássuk, mi volt ez!
Tudta, hogy a legkorábbi bálnák farkas méretű szárazföldi emlősök voltak? Ma már tudjuk, hogy a hatalmas kék bálna egy különös anatómiai fordulatnak köszönheti az úszó képességét. Lássuk, mi volt ez!
A kis hörcsög étvágyát még maga Chopin sem tudta volna elvenni... mindegy, mi történik, a hörcsög eszik tovább! Kukkants bele a videóba! Érdemes!
A szent állatként tisztelt tibeti spánielt a tibeti szerzetesek évszázadokon keresztül arra használták, hogy kis taposómalmok segítségével hajtsa imamalmaikat.
Újabb tanulság! Ami a fajta kiválasztásánál első blikkre előnynek tűnik, később válhat hátránnyá is. Mindig tanul valamit az ember ...
Akinek vannak halai, az tudja, hogy folyamatos vízszűrés nélkül egyetlen akvárium sem működhet hosszútávon. A vízszűrőkészülék ugyanis visszatartja mindazokat a lebegőanyagokat, amelyek a vizet zavarosítják, szennyezik. Ez főleg azokra az anyagokra értendő, amelyeket a halak az anyagcseréjük során kibocsátanak magukból, illetve az elpusztult növényi részeket. Készítsünk hát egy szűrőt a halaink számára!
Mindenképpen mutassa meg állatorvosnak. Általában húgyhólyagproblémák okozzák ezeket a tüneteket...
Szerintem legjobb tudása alapján mindent megtesz/megtett a cicusért. Próbálja meg nedves kendővel törölgetni a fenekét, azzal általában beindul a bélsárürítés...
Lehetséges, hogy a tojást lerakó tojó kevés kalciumkészítményt vett magához és így akarja pótolni. A megkezdett tolltépés könnyen alakul nehezen visszafordítható rossz szokássá, így sokszor csak az a megoldás, hogy a párt el kell különíteni. Ha fiókáik lesznek, a tollszedő madár általában azokat is megtépi. Első körben ásványianyag kiegészítéssel próbálja a problémát kezelni, mely lehet valamilyen mészköves zúzalék, de ivóvízben oldódó készítmény, mint pl. a Calcium Columba, is.
Kedves Törökné! A Phosphor CH15 megegyezik a Phosphorus 15CH-val. Ezt adhatja a kutyának napi 2x egy héten át, - a homeopátiás szerekre vonatkozó adagolás szerint!! Ha további kérdései lennének a kezeléssel kapcsolatban, kérem, hívjon: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
A kutyáját legelőször is meg kellene vizsgáltatni szemész állatorvossal. Itt talál ilyet: www.kutyaszemeszet.hu, és ugyanitt olvashat részletesen erről a szemészeti problémáról is. Ha majd lesz diagnózis, akkor lehet arról beszélni, hogy mi a megoldás a problémára. Addig nem érdemes előre kombinálni.