1346. Melyik halnak nem kell levegőztető és vízmelegítő?
Van olyan halfaj, amelyiknek nem kell vízmelegítő az akváriumba és elvan levegőztető nélkül is? - Ilyen és ehhez hasonló kérdések gyakran érkeznek szerkesztőségünkbe, nézzük a választ!
Van olyan halfaj, amelyiknek nem kell vízmelegítő az akváriumba és elvan levegőztető nélkül is? - Ilyen és ehhez hasonló kérdések gyakran érkeznek szerkesztőségünkbe, nézzük a választ!
A standardnak esetenként külső és belső (pl. "vérmérséklet", taníthatóság) tulajdonságok is elvárásai, de a hullámos papagáj esetén ez a külső jegyekre korlátozódik.
A legtöbb kiskutya nem tűri meg tappancsain a kutyacipőt, pedig télen a jeges, sós aszfalt kikezdheti a kistestű fajták futóművét.
Az európai vadmacska (Felis silvestris silvestris), nagyon hasonlít az általunk ismert házimacskákhoz. Emiatt a az életterük is gyakran ugyanaz, így gyakori a kereszteződés köztük és a szabadon élő házimacskákkal. Sajnos egyáltalán nem szelídíthetők. Lássuk, hogyan élnek!
A bedlington terrier könnyen tanul akár a terrierek, ám nem annyira önfejű. Nem verekedős, de ha betelik a „pohár", keményen megvédi magát. Különleges külleme, különleges jellemet takar.
Az Ön által említett két faj egyike sem tartozik a békés természetű madarak közé. Véleményem szerint külön-külön és párban tartva helyezze el a madarakat. Mivel más-más magkeverékre van szükségük, ezért így a táplálásuk is könnyebben megoldható.
A leghasznosabb az lenne, ha elvinnék állatorvoshoz. Alapos, szakszerű, mélyreható fültisztítás és vizsgálat nélkül nem tud meggyógyulni a hallójárat. Az állatorvos megfelelő fülcseppet is fog adni. Az Oticlean egy sima fültisztító, mely gyógyszereket nem tartalmaz.
Az átlagos kelési idő 23-25 nap között van. (A kotlási idő alatt a megfelelő páratartalom elengedhetetlen!)
Szerintem irány az orvos. Valószínűleg csúnya, idült, gennyes külső hallójárat-gyulladása van a kutyusnak! Alaposan és szakszerűen ki kell tisztogatni és kezelni megfelelő fülcseppekkel! Otthon ilyen súlyos állapotban már nemigen lehet mit tenni.
Én gyerekkoromban sírós szemekkel álltam oda a szüleim elé, hogy hörit akarok. Bár enélkül is kaptam volna.