1346. Melyik halnak nem kell levegőztető és vízmelegítő?
Van olyan halfaj, amelyiknek nem kell vízmelegítő az akváriumba és elvan levegőztető nélkül is? - Ilyen és ehhez hasonló kérdések gyakran érkeznek szerkesztőségünkbe, nézzük a választ!
Van olyan halfaj, amelyiknek nem kell vízmelegítő az akváriumba és elvan levegőztető nélkül is? - Ilyen és ehhez hasonló kérdések gyakran érkeznek szerkesztőségünkbe, nézzük a választ!
A standardnak esetenként külső és belső (pl. "vérmérséklet", taníthatóság) tulajdonságok is elvárásai, de a hullámos papagáj esetén ez a külső jegyekre korlátozódik.
A legtöbb kiskutya nem tűri meg tappancsain a kutyacipőt, pedig télen a jeges, sós aszfalt kikezdheti a kistestű fajták futóművét.
Az európai vadmacska (Felis silvestris silvestris), nagyon hasonlít az általunk ismert házimacskákhoz. Emiatt a az életterük is gyakran ugyanaz, így gyakori a kereszteződés köztük és a szabadon élő házimacskákkal. Sajnos egyáltalán nem szelídíthetők. Lássuk, hogyan élnek!
A bedlington terrier könnyen tanul akár a terrierek, ám nem annyira önfejű. Nem verekedős, de ha betelik a „pohár", keményen megvédi magát. Különleges külleme, különleges jellemet takar.
Valószínű nézeteltérése volt egy másik macskával. Legjobb állatorvosnak megmutatni, aki kivizsgálás után tudja megmondani a teendőket.
Most, amikor a kérdést megkaptam és válaszolok, már hétfő van, így ma amúgy is vissza kell menniük az állatorvos kollégához. Látatlanban amúgy is nehéz lenne válaszolni.
Nem hiszem, hogy összefüggene a tüzeléssel... Feltétlen vigye állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! Nem tudom mennyi idős a picike, mert 2-3 évesen sokszor megváltozik a viselkedésük, félrehúzódóak lesznek, magyarul elkezdenek öregedni. Ha nem ez a probléma érdemes egy állatorvosi vizitet kérni. Tisztelettel dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
A nyaldosásnak több funkciója van: • kifejezi az alárendeltséget, a megadást, a behódolást • a falkatárs iránti ragaszkodásnak (ezt hívják az emberek "szeretet"-nek) is a jele • a kölyök kutya korból megmaradt testbeszédjel amely a táplálék kérést mutatja • a kutyák a szagmintavétel megerősítésére a mintavételre a nyalást is használják Általános leszoktatásnak nem hiszem, hogy nagy értelme volna, de pl. amikor én nem akarom, hogy a kutyám ezt csinálja, akkor rászólok, hogy NEM és akkor nem csinálja tovább. Ezt én TUDATOS KUTYANEVELÉS MÓDSZER - nek nevezem.