1361. Kunyerál a kutyád? Segítünk leszoktatni!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
Adhatunk a kutyánknak szőlőt, ha sóvárogva tekint egy-egy szem után? Mérgező vagy sem az édes őszi gyümölcs a kedvencünk számára? Cikkünkből kiderül!
Állatra nincs garancia. Ha csökkenteni szeretnénk a vásárlási kockázatot, akkor néhány dolgot előre tisztáznunk kell a tenyésztővel.
Miért van az, hogy amikor otthon vagyunk, kutyánk tisztelettudó és engedelmes, ám amint kitesszük a lábunkat a lakásból, rögtön átváltozik szárazföldi rombolóvá?
A fedeztetés utáni körülbelül 63-65. napra várható a kiskutyaáldás. Bár a kutyamama általában gond nélkül, ösztönösen ellátja kicsinyeit, azért nem fog megharagudni, ha a gazdi kicsit besegít neki.
Kedves Gazdi! Ezek valóban allergiás tünetek. Az allergia nem öröklődő állapot. De valóban igen kellemetlen és mindenképpen enyhitést igényel. Van mód vérből megállapítani, hogy pontosan mikre allergiás a kutyus, de preciz eredményt csak 1 éves kortól lehet várni. Addig különféle tüneti kezelésekkel lehet enyhiteni a viszketegséget. Azután már lehet alkalmazni a hiposzenzitizáció módszerét, ami hosszútávú megoldást jelent. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kitti! Ezt a problémát nagyon jól meg szokta oldani a CHARMIL PLUS gél használata. Részletek itt: http://www.garuda.hu/hun/allatgyogyaszat/haszonallatoknak/sertes/charmil-plus-gel-50-g.html Hatékonyan tartja távol a legyeket és egyéb rovarokat, mindemellett vírus-, gomba- és baktériumölő hatással bír, segíti a sebgyógyulást. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvos kollégának látnia kellene, sok betegség okozhat ilyen problémát: torok-mandulagyulladás, idegentest, beidegzési, állkapocsízületi probléma stb.
Jól tudja, ismételni kellett volna. Azt javasolnám, hogy a most kapott Leucofeligent 2 hétre ismételjék, aztán évente...
A pontos betegséget nehéz volna a leírás alapján megállapítani. Több oka is lehet, mutassa meg egy állatorvosnak!