1361. Kunyerál a kutyád? Segítünk leszoktatni!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
Adhatunk a kutyánknak szőlőt, ha sóvárogva tekint egy-egy szem után? Mérgező vagy sem az édes őszi gyümölcs a kedvencünk számára? Cikkünkből kiderül!
Állatra nincs garancia. Ha csökkenteni szeretnénk a vásárlási kockázatot, akkor néhány dolgot előre tisztáznunk kell a tenyésztővel.
Miért van az, hogy amikor otthon vagyunk, kutyánk tisztelettudó és engedelmes, ám amint kitesszük a lábunkat a lakásból, rögtön átváltozik szárazföldi rombolóvá?
A fedeztetés utáni körülbelül 63-65. napra várható a kiskutyaáldás. Bár a kutyamama általában gond nélkül, ösztönösen ellátja kicsinyeit, azért nem fog megharagudni, ha a gazdi kicsit besegít neki.
Talán csak apró pigmentfoltok. Sajnos képet nem küldött és látatlanban felelőtlenség lenne diagnosztizálni. Keresse fel még egyszer a kollégát vagy esetleg egy másikat.
Előfordulhat hirtelen szívelégtelenség akár trombusképződés miatt is.Biztosat csak boncolás után lehetne mondani. Anyukája ne hibáztassa magát!
Bár a kérdés látszólag egyszerű, válaszolni azonban nem könnyű rá. Ma már rengeteg féle bolha ellenes készítmény van, szinte bármelyiket ki lehet próbálni. Jó esély van arra, hogy egy másik készítmény nem fog ilyen tüneteket (reakciót) kiváltani. DE a legjobb az lenne, ha felkeresne a cicával egy állatorvost, megnézetné vele a bőrét és ott helyben megbeszélhetnék, hogy mit lehetne kipróbálni.
A Fővárosi Állat és Növénykert a megfelelő hely e célra. Tekintettel arra, hogy védett állatokról van szó, a tartásuk így is illegális volt. A FÁNK mentőhelyként szolgál az elárvult vagy megsérült mo-n honos védett állatfajok esetében. -Éva
A bepisilésnek több oka lehet: húgyhólyaggyulladás, kő, incontinentia (hólyagzáróizom elégtelenség)... stb. Ha nincsen javulás, mindenképpen mutassa meg kollégának, kellene legalább egy ultrahangos vizsgálat. Húgyuti betegségekre inkább a fluorokinolonok javasoltak, az Ospen helyett... A prednisolont miiééért??? Az is okozhatja a bepisilést.