1361. Kunyerál a kutyád? Segítünk leszoktatni!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
A pitizés a kutya legidegesítőbb szokása. Áll a vendég előtt, kinézi a szájából a sütit, a cipőjére csorgatja a nyálát. Biztosan nem kap enni, szegényke. Segítünk leszoktatni kutyádat a kunyerálásról!
Adhatunk a kutyánknak szőlőt, ha sóvárogva tekint egy-egy szem után? Mérgező vagy sem az édes őszi gyümölcs a kedvencünk számára? Cikkünkből kiderül!
Állatra nincs garancia. Ha csökkenteni szeretnénk a vásárlási kockázatot, akkor néhány dolgot előre tisztáznunk kell a tenyésztővel.
Miért van az, hogy amikor otthon vagyunk, kutyánk tisztelettudó és engedelmes, ám amint kitesszük a lábunkat a lakásból, rögtön átváltozik szárazföldi rombolóvá?
A fedeztetés utáni körülbelül 63-65. napra várható a kiskutyaáldás. Bár a kutyamama általában gond nélkül, ösztönösen ellátja kicsinyeit, azért nem fog megharagudni, ha a gazdi kicsit besegít neki.
A kutya tünetei az ivarérettséggel függnek össze, kezdeti domináns viselkedés jelei. A teendők: - ivartalanítás - ember/kutya közös falkán belüli rangsor megváltoztatása - elkényeztetés és ´elemberesítés megszüntetése - következetesebb nevelés - engedelmességi gyakorlatok
Kedves Gazdi ! A leírása alapján, tipikus , a Labrador Retriverekre sokszor jellemző rohamtipus zajlott. Mivel az epilepszia betegség , adott esetben örökletes agyi fejlődési rendellenesség talaján alakul ki, azonnali kivizsglást és antiepileptikum beálllítást javaslok. Sajnálatosan rohamok még várhatók, ezért epileptológus szakember felkeresését ajánlom, aki nem csak a gyógyszert fogja felírni, hanem abban is segítséget fog nyújtani, hogy roham esetén mi az azonnali teendő. Dr Kiss Gabriella
Kedves Ildikó! Feltétlen vigye állatorvoshoz kedvencét! Ez lehet egy mandulagyulladás vagy akár valamilyen idegentest, csont a torokban.
Valóban nem túl jók a képek, de talán el kellene vinni kollégához, hogy szakember lása a teljes valóságot és úgy tán biztosabb diagnózishoz lehet jutni. Üdv
Kedves Tímea! A leveléből úgy tűnik, orvosi javaslat nélkül kap a kutyája valamilyen savlekötőt. Kérem mindenképpen keresse fel állatorvosát, és konzultáljon vele a lehetséges megoldásokról.