1366. Miért csóválja a farkát a kutya?
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Ha kutyánk jelenlétét már akkor megérezzük, még mielőtt elvakkantotta volna magát vagy egyáltalán bejött volna a szobába, biztosak lehetünk benne: eljött a fürdetés ideje. Sok gazdi ugyanannyira várja ezt a nagy eseményt, mint kedvence: azaz semennyire. Pedig nincs más választás: az elkerülhetetlent nem érdemes sokáig halogatni.
Mi a teendő ha tüzel a kutyusunk? Tüzelőbugyival kivédhetők a nehéz napok és kicselezhetők a nehéz kanok...
Egy matuzsálemi kort megért, bölcs patkány vetette papírra a hosszú élet titkát, amelyet most a rágcsálótartó nyilvánosság elé tárunk.
Akár kölyök, akár felnőtt macskát hozott a Jézuska, fokozatosan kell hozzászoktatni az új környezetéhez. Minden állat számára stressz az új környezet, ez alól a macskák sem kivételek. Ahogy kivettük a fenyőfa alól, sürgősen ki kell találnunk, hogyan tovább...de hogyan is tovább?
Konkrét elképzelés esetén (mely fajokra gondolt, egyedszám, mekkora hely áll rendelkezésére stb.) könnyebben tudnék Önnek segíteni.
Egyszerűen csak élvezi az életet és játszik.
Véleményem szerint a legjobb megoldás egy madárijesztő elkészítése lenne. Emberi alakhoz hasonlító madárriasztót készítsen. Egy régi ruhadarabból könnyen elkészíthető. Az erkélyre kifüggesztve biztosan elriasztja majd a galambokat. De beválhat, ha hangos, visító hangot hallató eszközzel próbálkozik. Attól is megijednek és nem jönnek vissza.
Vidd el állatorvoshoooooz!!!!!!!!!!!!!!! Majd megvizsgálja!!!!!!!!!!! És kezeli ennek megfelelően!!!!!!!!!!!
Nőstényt érdemesebb választani! Kevesebb a probléma, kevésbé büdös, nem jelölget és akár ivartalanítás nélkül is maradhat!