1366. Miért csóválja a farkát a kutya?
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Ha kutyánk jelenlétét már akkor megérezzük, még mielőtt elvakkantotta volna magát vagy egyáltalán bejött volna a szobába, biztosak lehetünk benne: eljött a fürdetés ideje. Sok gazdi ugyanannyira várja ezt a nagy eseményt, mint kedvence: azaz semennyire. Pedig nincs más választás: az elkerülhetetlent nem érdemes sokáig halogatni.
Mi a teendő ha tüzel a kutyusunk? Tüzelőbugyival kivédhetők a nehéz napok és kicselezhetők a nehéz kanok...
Egy matuzsálemi kort megért, bölcs patkány vetette papírra a hosszú élet titkát, amelyet most a rágcsálótartó nyilvánosság elé tárunk.
Akár kölyök, akár felnőtt macskát hozott a Jézuska, fokozatosan kell hozzászoktatni az új környezetéhez. Minden állat számára stressz az új környezet, ez alól a macskák sem kivételek. Ahogy kivettük a fenyőfa alól, sürgősen ki kell találnunk, hogyan tovább...de hogyan is tovább?
Keresse fel az Utolsó Esély Állatmentő Alapítványt, ők tudnak Önöknek segíteni!
A nem beoltott cicák életét állandó, komoly veszély fenyegeti. A kötelező oltások elhanyagolásával sok fertőzés és kórokozó támadja meg az állatot. Orvosi beavatkozás nélkül nem valószínű, hogy meggyógyulnak. Vigye állatorvoshoz, és kérdezze meg, mi a teendő.
Sajnos ezt így látatlanban nem tudom megválaszolni, javaslom, hogy forduljon személyesen a cicával állatorvoshoz.
Mi a 4TAPPANCS keretén belül a TURID RUGAAS féle módszert, vagy klikker tréninget használunk. Ezek pontos leírására itt terjedelmi okoknál fogva nincs lehetőség Ajánlom figyelmébe a 4TAPPANCS ´KUTYAséta tanulással´ programját !
Erre pontosan csak a boncolás, és a leletek vizsgálata után lehetne fényt deríteni.