1366. Miért csóválja a farkát a kutya?
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Számtalan véres történet kezdődik így: "Nem is gondoltam volna, hogy veszélyes a kutya, hiszen olyan aranyosan csóválta a farkát..."
Ha kutyánk jelenlétét már akkor megérezzük, még mielőtt elvakkantotta volna magát vagy egyáltalán bejött volna a szobába, biztosak lehetünk benne: eljött a fürdetés ideje. Sok gazdi ugyanannyira várja ezt a nagy eseményt, mint kedvence: azaz semennyire. Pedig nincs más választás: az elkerülhetetlent nem érdemes sokáig halogatni.
Mi a teendő ha tüzel a kutyusunk? Tüzelőbugyival kivédhetők a nehéz napok és kicselezhetők a nehéz kanok...
Egy matuzsálemi kort megért, bölcs patkány vetette papírra a hosszú élet titkát, amelyet most a rágcsálótartó nyilvánosság elé tárunk.
Akár kölyök, akár felnőtt macskát hozott a Jézuska, fokozatosan kell hozzászoktatni az új környezetéhez. Minden állat számára stressz az új környezet, ez alól a macskák sem kivételek. Ahogy kivettük a fenyőfa alól, sürgősen ki kell találnunk, hogyan tovább...de hogyan is tovább?
Kedves Timobaby! Annak, hogy a kutya 2 hónapja nem terheli a lábát mindenképpen valamilyen komolyabb oka van, ezért szükséges lenne egy ismételt állatorvosi vizsgálat elvégzése bármilyen kezelés megkezdése előtt. Elképzelhető, hogy szükséges lesz egy röntgenvizsgálat is a pontos diagnózis felállításához. Üdvözlettel: dr Molnár Eszter
Sajnos ezt interneten keresztül, utólag megállapítani nem lehet. Egy szakember által végzett boncolás feltárhatta volna a valós problémát Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Kedves Gazdi! Amennyiben a féreghajtó leírásában nem szerepel erre utalás, nem toxikus a kiscicákra nézve. általánosságban elmondható, hogy ellés előtt érdemes alaposan féregteleníteni az anyaállatot, nehogy fialás után megfertőzze a kiscicákat. A féregtelenítés indokoltsága a féregfertőzöttség függvénye, a kezelés indokoltságát, idejét kérdezze állatorvosától! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi rendelőintézet csapata
Kedves Gazdi! Az ivartalanítás ellenére előfordulhat, hogy a kan megpróbálja ugrani a szukát. A kan próbálkozásai problémát okozhatnak, mivel a szuka - ivartalanított lévén - nem ivarzik, és nem engedi a kant párzani, ez verekedéshez vezethet köztük. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatovosi Rendelőintézet csapata
A tőgyön papillóma okoz hasonló tüneteket, melbrominnal lehet ecsetelni