1406. Párizs utcáin nyargaló ló
Az elszabadult ló kisebb fajta közlekedési káoszt okozott Párizsban...
Az elszabadult ló kisebb fajta közlekedési káoszt okozott Párizsban...
Az ember egyik legjobb barátja csikó korában ugyanúgy játszik, mint a másik legjobb barát, a kölyökkutya ...
A lovak nem csak tudnak, de szeretnek is úszni!
A Tiszakécskei Lovasegyesület tagjai egytől-egyik lovasok. Olyanok, akik lótartás, tenyésztés vagy fogathajtás mellett eredményes amatőr sportolók, és olyanok, akik rajonganak a lovakért és a lovassportokért.
A prémium tápoknak sok előnyük van, viszont drágák. Állatorvosunkkal utánajártunk, hogy a pozitívumok valóságosak-e, a drága táp megéri-e az árát.
A patkány/egér -méreg okozta mérgezés nagyon súlyos állapotot tud előidézni, ami akár halálos is lehet. Ezt a mérgezést elméletben könnyű kezelni, a gyakorlatban azonban ez nem így van. A K vitamin, mint ellenszer, önmagában már nem hatásos akkor, amikor már alig van vér az erekben. De akkor sem lehet megígérni a gyógyulást, ha mindent megkap a beteg, amit ilyenkor adni kell. Sajnálom, hogy így alakult a történet, ahogy, de ebben a pakliban ez is benne volt.
Azt javasolom keressen egy megbízhatót, mert a tünetek alapján legalább húsz okot tudnék felsorolni... Mindenképpen kivizsgálásra lenne szükség (fizikális, vérlabor, ultrahangvizsgálat stb.).
a füstölés és érlelés nem felel meg a minimum fél órás hőkezelésnek. Nagyon helyesen teszi, ha ilyen készítményeket nem ad kutájának, macskájának. Remélhetőleg nem esik baja a kutyának, mert nem gyakori betegségről van szó, és bízzunk benne, hogy az itthon ,üzletekből vásárolt húsáruk ellenőrzött termékek.
Meztelen malacoknak melegebb hőmérsékletre van szükségük. A ketrec fölé lógatott infralámpa segíthet, de vigyázzon a megfelelő távolságra! 25-28 foknál semmiképpen ne legyn melegebb alatta, illetve a ketrec egy része ne érjen alá, hogy félre tudjanak vonulni, ha túl nagy a meleg.
Kedves Gazdi! A köhögésnek nagyon sokféle oka lehet. Lehet ez egy egyszerű meghűlés következménye, de lehet akár az ún. kennel-köhögés betegség tünete is. Megfelelő kivizsgálás nélkül csak találgatni lehet, hogy mitől köhög a kiskutya. Van mód természetes hatóanyagokkal (gyógynövények, homeopátiás szerek) való kezelésre is. Ahhoz, azonban, hogy tudjak Önnek javasolni ilyen készítményt, sajnos nagyon kevés az információ, amit leírt. Fontos lenne tudni, hogy mikor kezdődtek a tünetek, tehát mióta tart a köhögés, volt-e valami előzménye, a köhögés mellett van-e más tünet (bágyadtság, láz, étvágytalanság, hasmenés, ... stb.). Amennyiben szeretné ilyen jellegű terápiával kezeltetni kedvencét, szívesen segítek, kérem hívjon: 06 (20) 928-4425 Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos