1491. A legjobb kutyahordozók minden alkalomra
A kutyaszállításra alkalmas kutyahordozó táskák ugyanazt a szerepet töltik be, mint a kutyabox, a különbség csupán annyi, hogy kényelmesen a vállunkra is akaszthatjuk - a kiskutyával együtt.
A kutyaszállításra alkalmas kutyahordozó táskák ugyanazt a szerepet töltik be, mint a kutyabox, a különbség csupán annyi, hogy kényelmesen a vállunkra is akaszthatjuk - a kiskutyával együtt.
Mit akarhat a kutyánk, amikor hozzánk sétál, felágaskodik, és egyik mancsát az ölünkbe, vagy a kezünkre helyezi? Mit szeretne közölni velünk amikor a fejünkre, vagy a vállunkra teszi a mancsát?
Amint elérkezik a séta ideje, a kutya már az ajtóban topog és csahol, szájába kapja a pórázt, alig várja, hogy elinduljatok. Kiviharzik az ajtón, húz, rángat és tépi a pórázt, hiába próbálunk megálljt parancsolni neki és értésére adni, hogy ezt a fajta viselkedést a gazdi nem kimondottan kedveli.
A yorkshire terrier természeténél fogva nagyon szereti az embereket. Amint sikerül elnyerni a kölyök yorkie bizalmát, és belopni magunkat szívébe, a kiskutya nevelése gyerekjátékká válik. De ehhez játékos nevelési módszerekre is szükség van!
A hüllők terráriumi tartásakor nem árt tisztában lennünk az állatok fajtajellemzőivel és viselkedésével. Főként akkor ha legújabb kedvencünk egy nagytestű kígyó. 9 hasznos tipp újdonsült kígyótartóknak!
Az enyémnek műanyag van. Talán ez praktikusabb. Fémtálnál pedig fontos, hogy jó minőségű anyagból készüljön!
Mindkettő előfordulhat. Egy állatorvos ki tudná pucolni, de ha időskori süketedésről van szó, akkor egy Karsivan nevű tablettát lehet megpróbálni, hogy visszatérjen a hallás.
Sajnos nem tudok kielégítő választ adni, a témakörben több ezer oldalas irodalmi anyag áll rendelkezésre. Bízzanak orvosukban és kövessék tanácsait!
Azt, hogy elkapta-e, csak akkor tudnám megmondani, ha látnám őt. De mindig vigyázni kell, mert könnyen elkaphatják az emberi nátha baktériumos résztvevőit. Höriknek megelőző védőoltásaik nincsenek, megelőzésként vitaminok adagolásával lehet próbálkozni, ha pedig már tünetek vannak (prüszköl például), akkor irány az állatorvos!
Erre nem tudok pontos választ adni, mert nem láttam, hogy milyen dudor van a höri hasán. De általában egy méhgyulladás nem szokott duzzanatot okozni. Szerintem menjenek vissza a kezelő orvosukhoz (vagy máshoz) és mutassák meg neki.