1586. Hol találok homeopata állatorvost és homeopátiás készítményeket?
Magyarországon egyre több helyen találunk homeopátiát alkalmazó állatorvost, és homeopátiás készítményeket forgalmazó gyógyszertárakat. De pontosan hol?
Magyarországon egyre több helyen találunk homeopátiát alkalmazó állatorvost, és homeopátiás készítményeket forgalmazó gyógyszertárakat. De pontosan hol?
A homeopátia rendkívül széles körben használható az állatgyógyászatban is. Kifejezetten a kutyák homeopátiás kezelésére vonatkozó könyv hazánkban ez ideig még nem jelent meg.
Aki imádja a növényeket és cicája is van, legyen nagyon óvatos! Hiszen fontos tudnunk, hogy a gyönyörű növények olykor komoly mérgezést okozhatnak kutyáinkban, macskáinkban.
Az oszló tetemek és rothadó növények, a felkevert, erjedő talaj, a telítődött szűrő, vagy az akvárium túlnépesedése következtében a vízben elszaporodnak a infuzóriumok. Sajnos sem vízcserével, sem a szokványos vízszűréssel nem segíthetünk a dolgon.
Az utóbbi időben az állatorvosok és tenyésztők egyre nagyobb figyelmet fordítanak az úgynevezett policisztás vesebetegség (PCU) problémájára. Az állatorvosi és tudományos folyóiratokban sorra jelennek meg a leggyakrabban hosszú szőrű, főként perzsa macskáknál előforduló betegségről szóló cikkek.
Üdvözlöm! Előfordulhatnak színeltérések főleg ha friss a hely és amíg nem szokja meg addig ez előfordulhat. Viszont ha rövid időn belül nem múlik el, akkor javaslom hogy vigye el specialista orvoshoz, mert daganatos megbetegedésnél is ilyesmi tünetek jelentkezhetnek. 2-3 hét türelmi időt javaslok. Kaméleon a pácban A kaméleon (Chamaeleon) A-vitamin hiánya
A sebgyógyulási idő 8-10 nap ezután már kisebb a valószínűsége a szűkület kialakulásának.De sajnos nem kizárt.Megfelelő gyógytáp etetésével a húgykövesség kialakulása megelőzhető és ha nincs a továbbiakban húgykő és gyulladás akkor szűkület sem lesz.
Minfenképpen jó, ha társa van a cicának. Akár a kölyke is. De gondolja meg, hogy a többlet kiscicát el tudja- e jó helyre helyezni? Én inkább befogadnék egy már megszületett kicsi vagy fiatal lelencet. Oltott, ivartalanított állatok várnak gazdira számos menhelyen, alapítványnál.
Tisztelt Kérdező! Javaslom keressen a közelben szakrendelőt vagy állatkórházat, ott speciális ellátást fog kapni. A kérdés többi részére csak vizsgálat és részletes vérlabor lelet birtokában tudnék válaszolni. Tisztelettel, Dr. Puskás Gábor Kamarai specialista állatorvos Mályi Állatorvosi Rendelő
Javaslom, keresse fel az Állatorbostudományi Egyetem egzotikus szakrendélését. Központi szám: 06-1-478-4100 kérje a szakrendélését és érdeklődjön,kihez vehetné kisállatát.